Chciała kupić dwa bilety w automacie. Wyskoczył błąd, który kosztował ją tyle co 551 biletów

Złośliwość rzeczy martwych potrafi dać w kość, ale chyba nikt nie spodziewałby się, że kiedykolwiek spotka go coś takiego, jak to z czym musiała zmierzyć się pasażerka ze stołcznego miasta. Chciała jedynie kupić bilet w automacie w autobusie. Rachunek, jaki powstał z tej transakcji jest tak wysoki, że spokojnie mogłaby się za to wybrać na luksusowe wakacje.

Policja znalazła zakneblowaną 9-latkę w wersalce. Została brutalnie wykorzystana

Błąd biletomatu kosztował kobietę ponad 3000 tysiące złotych!

Pasażerka chciała kupić dwa bilety za 3,4 zł. Zamiast tego, biletomat stwierdził, że kobieta z całą pewnością chce kupić aż 551 takich biletów. I kwotę odpowiadającą takiej ilości, pobrał jej z konta. Zaksięgowało się to z opóźnieniem. Jakie musiało być zdziwienie, gdy kobieta zobaczyła tak astronomicznie wysoką cenę za bilet!

Chciała kupić dwa bilety w automacie. Wyskoczył błąd, który kosztował ją tyle co 551 biletówUdostępnij

To się w głowie nie mieści

Poszkodowana swoją historią podzieliła się z blogiem subiektywnieofinansach.pl, do którego napisała wiadomość:

Czarne pszczoły wróciły do Polski. Wyglądają groźnie, ale wcale takie nie są

„W Mennicy Polskiej oraz w banku złożyłam reklamację. Konsultant telefoniczny, jak i pracownik placówki byli w szoku, podobno z taką sytuacją jeszcze się nie spotkali. Z powodu zakupu dwóch biletów za 6,8 zł jestem stratna na ponad 3000 zł

Bank poinformował panią Agnieszkę, że rozpatrzy jej reklamację w ciągu 60 dni! Problemy się piętrzyły, ponieważ pasażerka została bez środków do życia, a bank domagał się uregulowania zadłużenia. Na szczęście interwencja nastąpiła już po 2 dniach (ktoś chyba zlitował się nad panią Agnieszką) i zwrócono jej pieniądze. Niestety jej karta została zablokowana.

Nie chcę nawet myśleć, co bym zrobiła, gdyby to spotkało mnie!

Zobacz także:

Fotografie: commons.wikimedia.org, commons.wikimedia.org