×

37 lat różnicy w związku! Są szczęśliwi, chociaż dotyka ich obrzydliwy hejt

37 lat różnicy w związku! Dokładnie tyle starsza jest Cheryl od Qurana. Jednak wcale im to nie przeszkadza w byciu udaną parą. Jedyna rzecz, która bardzo ich dotyka, to hejt. Nie ma dnia, by nie musieli się z nim mierzyć.

37 lat różnicy w związku

Dziś 24-letni Quran McCain i 61-letnia Cheryl McGregor po raz pierwszy spotkali się w 2012 roku. Mężczyzna miał wówczas zaledwie 15 lat. Pracował w restauracji fast-food w Georgii. Syn kobiety był wówczas jego menadżerem. Z kolei ona często odwiedzała go, aby coś przekąsić lub też nadzorować jego pracę. Wkrótce jednak nastolatek odszedł, a ich drogi się rozeszły.

W końcu 11 listopada 2020 roku znów się spotkali. Oboje zaczęli kręcić wspólne filmy na TikToka. To tak bardzo ich zbliżyło, ze zostali parą. Mężczyzna podkreśla, że „połączyli się całkowicie na poziomie duchowym”.

Jak się okazuje, 24-latek jest nawet młodszy od jednego z dzieci kobiety. Jednak jak sam przekonuje, jemu zupełnie to nie przeszkadza. Podkreśla, że jego ukochana jest młoda duchem i sercem. Co więcej, zdradza, że oboje odczuwają pełną satysfakcję także i z intymnych zbliżeń.

37 lat różnicy w związku
Instagram

W końcu oboje są szczęśliwi

Cheryl w rozmowie z mediami dodaje, że nareszcie dostaje to, czego tak bardzo jej brakowało – miłość, zrozumienie, a także i współczucie czy cierpliwość.

Nie miałam tego z nikim innym. Jest bardzo emocjonalny i to jest coś, z czym wcześniej się nie spotykałam — wszyscy mieli w sobie dużo gniewu. A on naprawdę o mnie dba.

Jednak nie wszyscy potrafią zrozumieć ich uczucie. Para na co dzień musi mierzyć się z ogromem hejtu, który na nich spada. Ludzie piszą wiele nienawistnych komentarzy. Uważają, że młodszy partner po prostu czyha na majątek 61-latki i wykorzystuje ją. Co więcej, w bardzo przykry i okrutny sposób komentują tez wygląd Cheryl. 24-latek opowiedział swoim obserwującym, co piszą inni:

Każdego dnia ktoś ocenia jej wygląd. Nazywają ją >>zombie>chodzącym trupem>zabójcą krypty>dlaczego ją wykopałeś>zabierz ją z powrotem do domu opieki

To wszystko nie przeszkadza jednak w ich uczuciu. Ich miłość jest wręcz coraz silniejsza. Quaran i Cheryl niedawno nawet się zaręczyli. Ich ślub ma się odbyć już za jakiś czas.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij