×

To, co najpierw zobaczysz na rysunku, wskazuje na Twoje podświadome lęki

Strach jest czymś zupełnie normalnym. Każdy z nas się czegoś boi i na groźną sytuację nasze ciało reaguje właśnie w ten sposób. Jednak czasem lęki ukryte są nieco głębiej, w naszej podświadomości.

Spójrz na te trzy obrazki, a być może dowiesz się o sobie czegoś ciekawego. W zależności od tego, co najpierw zobaczysz na poszczególnych rysunkach, na jaw mogą wyjść twoje ukryte obawy i lęki.

Co najpierw zauważyłeś na poniższym obrazku?

Nóż

Jeśli nóż to pierwsza rzecz, która rzuciła ci się w oczy, to obawiasz się śmiertelnych chorób. Martwisz się, że w każdej chwili może ci się coś przytrafić. Ten strach jest tak głęboko zintegrowany z twoją podświadomością, że nawet nie wiesz dlaczego towarzyszy ci niepokój.

Gąsienica

Zauważenie gąsienicy oznacza, że podświadomie boisz się zjawisk paranormalnych. Wierzysz, że istoty o złowrogiej naturze istnieją wokół ciebie i bardzo się ich obawiasz.

Motyl

Nieświadomie obawiasz się zdrady. Być może jest to spowodowane doświadczeniami z przeszłości, jednak strach jest głęboko w tobie.

Jabłko

Zobaczenie jabłka oznacza, że boisz się śmierci bliskich. Obawiasz się cierpienia, którego możesz doświadczyć po odejściu ukochanej osoby.

A co rzuciło ci się w oczy na tym rysunku?

Dziewczynka

Dziewczynka może oznaczać, że twój ukryty strach dotyczy podjęcia wielkiej decyzji. Podświadomie czujesz się niepewnie, gdy musisz decydować o ważnych rzeczach.

Truskawka

Bardzo możliwe, że jesteś w skomplikowanym związku i obawiasz się, że obecny partner nie jest dla ciebie najlepszym wyborem. Jednocześnie boisz się, że nigdy nie znajdziesz prawdziwej miłości i zawsze będziesz się czuć samotnie.

Motyl

Owad oznacza utraconą szansę. W głębi duszy żyjesz w strachu, że coś cię w życiu ominie i nie nadejdzie okazja, by to powtórzyć.

Drzewa

Wygląda na to, że problemy nieco cię przerosły. Podświadomy lęk przed rozwiązaniem konfliktów ciągnie się przez długi czas. Może twoje poczucie winy wzięło się właśnie stąd?

Czaszka

Choć na obrazku nie ma konkretnej czaszki, niektórzy widzą jej złudzenie. Może ona oznaczać strach przed śmiercią lub podświadomy lęk przed rozczarowaniem.

I ostatnie zdjęcie

Dziewczynka

Na jaw wychodzi twój strach przed bezradnością, ma swoje korzenie w twojej przeszłości. Być może znalazłeś się w trudnej sytuacji i nie byłeś w stanie nic zrobić.

Czaszka

Trupia czaszka symbolizuje ukryty sekret i twoje obawy, że zostanie ujawniony.

Drzewa

Boisz się przyszłości. Nie wiesz co się wydarzy, przeraża się nieprzewidywalność życia.

Tło

Cenisz swoją prywatność i obawiasz się, że kiedyś zostanie zakłócona. Być może musisz ujawnić coś publicznie i właśnie to powoduje twoje lęki?

Może Cię zainteresować

zamknij