×

25 zabawnych zdjęć psów. Idealne podsumowanie obchodzonego dziś Dnia Psa

25 zabawnych zdjęć psów ukazujących, jak wiele radości wprowadzają w nasze życie. Dzień Psa to dobry moment, aby zastanowić się nad tym, ile im zawdzięczamy. Bo przecież nie sposób nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka.

Dzień Psa

Dziś, tj. 1 lipca w Polsce obchodzimy Dzień Psa. Jest to dość młode święto, które ustanowiono w 2007 roku. Celem święta jest głównie poszerzanie świadomości o tym, jaką rolę pies może pełnić w życiu człowieka. Dzień Psa jest także momentem do refleksji na temat odpowiedzialności, jaka spoczywa na wszystkich właścicielach czworonogów.

Każdego roku w wakacje do schronisk trafia ogromna ilość zwierząt, z którymi właściciele „nie mają, co zrobić” podczas urlopu. Wiele psów zostaje porzuconych na ulicach, czy w lasach pomimo tego, że jeszcze kilka dni wcześniej było ukochanymi kompanami rodziny. To smutne, dlatego tak ważna jest edukacja i mówienie o skali tego zjawiska.

25 zabawnych zdjęć psów

Z okazji Dnia Psa zebraliśmy 25 zabawnych zdjęć psów, które pokazują ich uroczą, bezinteresowną naturę. Uchwycone na zdjęciach chwile robią ogromne wrażenie. Dopiero po dokładnej analizie fotografii można dostrzec, że komiczny efekt to nic innego jak nieprawdopodobny zbieg okoliczności.

#1 Psie graffiti

#2 Wędkowanie z psem

#3 Przejażdżka samochodem

#4 Zakaz wstępu – czy na pewno?

#5 Oczekując na pociąg

#6 Szybkie spojrzenie przez okno

#7 Zdjęcie vs. rzeczywistość

#8 „Tylko wyślę SMS”

#9 Wyjście na lody

#10 Wietrzny dzień nad morzem

#11 Lampka wina w barze

#12 Zabawa z bańkami mydlanymi

#13 Przegląd zębów?

#14 Dziecko czy pies?

#15 Czas na relaks

#16 Niebezpieczna pościel

#17 Spacer po wodzie

#18 Pora na papierosa

#19 Bardzo długi pies

#20 Primabalerina

#21 Ognisty podmuch

#22 Pilna potrzeba

#23 „I believe, I can fly”

#24 Psie monstrum

#25 Ulubiona piłeczka

Bez wątpienia posiadanie psa może wprowadzić w życie człowieka więcej kolorytu i energii. Naukowcy udowodnili, że posiadanie czworonoga ma właściwości terapeutyczne i pozwala łatwiej uporać się z osobistymi problemami. Psy to prawdziwi, zwierzęcy „PSYchologowie”, których zawsze mamy pod ręką.

Fotografie: Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij