×

22-latek odciął sobie uszy i nos. Trudno go rozpoznać na zdjęciach sprzed operacji

Modyfikacja ciała osiągnęła dziś nowy poziom. W Internecie możemy spotkać przeróżne zdjęcia ludzi, którzy zdecydowali się na stałe zmienić swój wizerunek.

Tę samą drogę obrał Kolumbijczyk, Eric Yeiner Hincapie Ramirez, który na co dzień woli posługiwać się ksywką, Kalaca Skull. Kalaca ma zaledwie 22 lata, ale już jest bardzo określony i ciężko będzie mu kiedykolwiek zmienić to, jak wygląda obecnie.

Jego ciało jest w większości pokryte tatuażami, ale to te na twarzy przyciągają uwagę najbardziej

Młody mężczyzna pragnie bowiem wyglądać jak czaszka… Stąd jego szokujące decyzje, które mają go przybliżyć do „ideału”.

Ale tatuaże to dopiero początek ogromnej pracy, jaką wykonał na swojej twarzy i ciele

Żeby bardziej przypominać czaszkę, postanowił odciać sobie część nosa i płatki uszne. Już samo to wystarczy, by przerazić większość ludzi, ale nie mógł na tym poprzestać.

Poza tym jego język jest przedzielony na pół – podobnie do węża, a do tego zabarwiony na niebiesko-szary kolor, sprawiając, że wygląda na posiniaczony, a nawet można powiedzieć, że na taki, który należy do zmarłego… ?

Twarz coraz bardziej przypomina czaszkę, ale reszta ciała nie wygląda jak szkielet. Jego znajomi wiedzą, że 22-latek nie przestanie się modyfikować, dopóki nie poczuje, że wygląda jak kościotrup. Zdecyduje się na wszystko – bez względu na to, jak bolesny czeka go zabieg.

W Internecie, jak i na ulicy, nikt nie przejdzie obok 22-latka obojętnie

Są tacy, dla których jest niedoścignionym ideałem, a dla innych wygląda jak postać z horroru, której wystraszyliby się w ciemnej uliczce.

Jedno jest pewne – wzbudza emocje, a o to chyba mu też chodzi, jeśli decyduje się na taki wygląd. Sam broni jednak tego, jaką drogę obrał i nie lubi, gdy ludzie w wulgarny sposób go hejtują:

Modyfikacje ciała są osobistą decyzją i nie należy ich oceniać. To tak, jakby oczerniać kobietę z powodu tego, że zrobiła sobie implanty piersi lub pośladków. Dla mnie czaszka jest jak moja siostra – czyli jak rodzina. Czuję się bardzo przywiązany do niej, dlatego chcę się nią stać

Oto jak wyglądał, przed tymi wszystkimi modyfikacjami ciała:

Przeciętny chłopak…

Pomimo swojej pewności siebie i brawury, Skull rozumie, że jego wygląd nie zachwyca każdego

Prawda jest taka, że podążam za swoimi marzeniami i to jest dla mnie najważniejsze. Nie chcę być osądzany przez innych przez pryzmat tego, jak wyglądam, bo ludzie w większości nie rozumieją moich pragnień i tego, że ja bardzo mocno chcę się stać „żywą czaszką”. Jestem normalną osobą, która wygląda zupełnie inaczej niż większość ludzi, ale w środku od was się nie różnię. To jak wyglądam to jest tak, jakbym miał inny trochę sposób ubierania lub słuchałbym innego rodzaju muzyki. Po prostu taki jestem

Wiele osób uważa, że 22-latek pośpieszył się ze swoją decyzją i za jakiś czas będzie jej żałować. Jeśli tak się stanie, będzie musiał przejść rekonstrukcję nosa…

Polecane

Może Cię zainteresować