×

19-latka wyszła za 61-latka. Jedno z dzieci mężczyzny jest od niej starsze!

19-latka wyszła za 61-latka. Gdy rodzice nastolatki po raz pierwszy zobaczyli wybranka jej serca, zaniemówili. Matka i ojciec dziewczyny byli tak przerażeni decyzją córki, że ​​zatelefonowali na policję. Ciągłe awantury i błagania krewnych nie były jednak w stanie zmienić decyzji dziewczyny. Para pobrała się i zamierza mieć dziecko.

Znajomość online

Jak można wyjaśnić to, że młoda dziewczyna decyduje się na związek z ponad 40 lat starszym mężczyzną? Powodów może być wiele – na czele z zaburzeniami wynikającymi ze sposobu wychowania przez rodziców. Pewne jest, że zauroczenie bywa całkowicie ślepe i niekiedy nie sposób podać jego genezę.

19-letnia Audrey Cheyenne-Smiley Moon zakochała się w 61-letnim mężczyźnie, będącym ojcem dwójki dzieci. Para poznała się na popularnym portalu randkowym Badoo, 9 stycznia 2020 r. Starszy o 42 lata mężczyzna oczarował nastolatkę swoją biografią. 19-letnia Audrey była zafascynowana historią weterana, który pracował dla żandarmerii wojskowej. Miała wrażenie, że jest dokładnie taki jak ona. Po kilku intensywnych miesiącach internetowej komunikacji, Audrey i Kevin spotkali się w rzeczywistości. W lipcu 2020 roku zobaczyli się na żywo i od razu zakochali się w sobie bez pamięci. Właśnie wtedy po raz pierwszy się pocałowali. Później w rozmowie z mediami 19-latka wspominała tę niezwykłą chwilę.

Byłam zarówno podekscytowana, jak i zdenerwowana widząc go.

Niestety ich znajomość nie wszystkim przypadła do gustu. Gdy rodzice nastolatki dowiedzieli się o jej związku, byli przerażeni. Zadzwonili nawet na policję. Znacznie lepiej informację o związku przyjęły dzieci Kevina. Pociechy w wieku 16 oraz 23 lat nie miały żadnych zastrzeżeń co do nowej wybranki ojca. Audrey i Kevin twierdzą, że łączy ich wyjątkowe uczucie. Wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia i choć nigdy wcześniej nie byli w związku z tak dużą różnicą wieku, to towarzyszy im przekonanie, że ich relacja jest silna i dojrzała.

19-latka wyszła za 61-latka

Co ciekawe, Kevin jest starszy od obojga rodziców Audrey, którzy mają 38 i 43 lata. W związku z tym na początku 19-latka ukrywała swój związek przed najbliższymi. Dopiero w sierpniu zeszłego roku odważyła się wyjawić swój sekret. Rodzice dziewczyny poznali Kevina i przeżyli szok. Obawiając się o przyszłość swojej córki, od razu zadzwonili na policję. Chcieli, aby Audrey się opamiętała i zrezygnowała z kontrowersyjnej znajomości.

Dziewczyna wspominała później w rozmowie z dziennikarzami, że jej krewni za wszelką cenę starali się wyperswadować 19-latce związek z seniorem.

Przez trzy dni krzyczeli na niego za każdym razem, gdy mnie odwiedzał, i robili wszystko, co w ich mocy, aby mu powiedzieć, jaki jest okropny, że mnie kocha.

Mężczyzna nie dawał jednak za wygraną i pozwalał rodzicom ukochanej na złe traktowanie. W ten sposób dowiódł swoich szczerych zamiarów. Dziś ich relacje są prawidłowe. Cała rodzina lubi ukochanego 19-latki i go szanuje. 1 sierpnia 2021 para uciekła, aby wziąć ślub w małej kaplicy w Nevadzie. W przyszłym roku mężczyzna ma przejść na emeryturę. Zakochani chcieliby wówczas zamieszkać razem, rozpocząć podróżowanie kamperem, kupić psa i założyć kolejną już dla 61-latka rodzinę.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij