×

11-latka nie wiedziała, że jest w ciąży. Ojcem dziecka jest osoba z jej rodziny

„Dzieci rodzą dzieci” – słyszy się coraz częściej, ale i tak ciąże nieletnich szokują i w głowie od razu kłębi się masa myśli, dlaczego do tego doszło i gdzie byli dorośli opiekunowie.

11-latka, mieszkająca w Hiszpanii, od jakiegoś czasu narzekała na ból brzucha. Był na tyle nieznośny i uporczywy, że rodzice wezwali do domu pogotowie. Stan nie przechodził po podaniu leków, dlatego przewieziono dziecko do szpitala w Murcji. Na miejscu lekarze przekazali szokującą wiadomość: 11 latka jest w ciąży.

Nie wiedziała, że jest w ciąży?

Nie tylko zaskakujące było to, że jest w ciąży, ale także fakt, że podobno nie miała o niczym pojęcia, a rodzice nie zarejestrowali zmian zachodzących w ciele 11-latki. Lekarze zawiadomili w tej sprawie policję, która po wstępnym rozeznaniu stwierdziła, że ojcem dziecka dziewczynki jest jej… 13-letni brat.

Cała rodzina twierdzi, że nie miała pojęcia o tym, co dzieje się między rodzeństwem. Nikt nie zauważył podejrzanego zachowania ani zmian w ciele 11-latki. Aby ustalić ojcostwo należy wykonać testy DNA. Jeśli potwierdzą, że brat jest ojcem dziecka siostry, najprawdopodobniej nie zostanie ukarany, ponieważ jest za młody na to w świetle prawa panującego w Hiszpanii.

To się nie mieści w głowie…

*zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować