×

Zwrot akcji w sprawie Bieniuka. Prawnicy 28-latki tuż po Świętach kończą z nią współpracę

Jarosław Bieniuk przechodzi ostatnio przez prawdziwe piekło. Wszystko przez znajomą, 28-letnią modelkę, która oskarżyła byłego partnera Ani Przybylskiej o brutalny gwałt. W związku z oskarżeniami 40-latek sam zgłosił się na policję. Następnie został zatrzymany na izbie w Sopocie – opuścił ją 48 godzin później po wpłaceniu 20 tys. złotych kaucji. Bieniuk usłyszał zarzut związany z posiadaniem narkotyków. Sprawa dotycząca przestępstwa seksualnego z kolei wciąż jest w toku. Teraz wiele wskazuje jednak na to, że 28-latce może być naprawdę ciężko ją wygrać. Wszystko przez nieoczekiwany zwrot akcji w sprawie Bieniuka.

Oświadczenie pełnomocników, którzy wypowiedzieli się po stronie 28-letniej modelki

Jeszcze w czwartek pełnomocnicy 28-latki z kancelarii Cogents w Sopocie w przesłanym oświadczeniu podkreślili, że będą rozważać „podjęcie odpowiednich działań procesowych”.

Nasza klientka nie godzi się z twierdzeniem Pana Jarosława. Uważa, że jego wypowiedzi są tylko strategią obrony. Póki co prokuratura nie umorzyła postępowania w zakresie zarzucanych przez klientkę czynów. Ograniczyła się natomiast do postawienia zarzutów co do ich części, a jednocześnie zastosowała środki zapobiegawcze wobec Pana Jarosława. Oznacza to, że cały czas trwa zbieranie materiału dowodowego. Jako pełnomocnicy będziemy zapoznawać się z aktami sprawy oraz zebranym materiałem. Dokonamy stosownej analizy, będziemy rozmawiać z klientką o obecnej sytuacji i rozważymy podjęcie odpowiednich działań procesowych – czytamy w oświadczeniu

Zwrot akcji w sprawie Bieniuka

Instagram

Zwrot akcji w sprawie Bieniuka. Pełnomocnicy nie będą reprezentować modelki?

Wszystko wskazuje na to, że oświadczenie będzie miało jednak nie wiele wspólnego z rzeczywistością. Okazuje się bowiem, że pełnomocnicy modelki nie będą już jej reprezentować, a ona sama będzie musiała poszukać pomocy gdzieś indziej – kancelaria Cogents ma służyć pomocą prawną 28-latce tylko do 23 kwietnia. Czyżby taki zwrot akcji oznaczał szczęśliwe zakończenie dla byłego partnera Ani Przybylskiej?

Decyzja nie ma nic wspólnego z okolicznościami sprawy prowadzonej przeciwko Bieniukowi

Mecenas Mateusz Dończyk z kancelarii Cogents oznajmił, że zakończenie współpracy nie jest powiązane z okolicznościami sprawy i reprezentowaną kobietą. Pełnomocnictwa z kolei zostały wypowiedziane w czwartek na niedługo po tym, jak przesłano przedstawione wyżej oświadczenie.

Do oskarżeń Jarosława Bieniuka odniosła się także jego była partnerka, Marta Gliwińska.

Co teraz zrobi 28-letnia modelka? Myślicie, że znajdzie pomoc gdzie indziej?

Może Cię zainteresować

zamknij