9 dziwnych rzeczy, które robią kobiety w czasie zimy, choć żadna z nich się do tego nie przyznaje

W zimowe dni każdy ratuje się jak może. Czasem koc i kubek ciepłej herbaty nie wystarcza. Zima to walka o przetrwanie. Kto ma cieplejsze rękawiczki ten przetrwa…

A tak na poważnie. Kobiety to istoty bardzo pomysłowe i sztukę zimowego przetrwania opanowały doskonale. Wiąże się to również z dość dziwacznymi zwyczajami, które każda z kobiet praktykuje w tym zimnym sezonie. Tak moi drodzy. KAŻDA. Choć wszystko oczywiście jest sekretem najwyższej wagi i wszystkie się z tym ukrywają, bo to przecież tajemnica.

Dla panów 9 faktów, które mogą nieco odmienić postrzeganie płci pięknej w czasie zimy, a każda z pań zapewne zacznie chichotać uświadamiając sobie, że nie jest sama w tych dziwnych czynach.

1. Ogrzewanie zimnych jak lód stóp na plecach i pupie partnera

2. Częste dotykanie kłujących, nieogolonych nóg

9 dziwnych rzeczy, które robią kobiety w czasie zimy, choć żadna z nich się do tego nie przyznajeUdostępnij O zgrozo, większości pań sprawia to wiele radości i satysfakcji.

3. Wkładanie rąk pod bluzkę lub do spodni, tylko po to, by je ogrzać

4. Noszenie tej samej pary rajstop przez kilka dni (tygodni?) pod rząd

9 dziwnych rzeczy, które robią kobiety w czasie zimy, choć żadna z nich się do tego nie przyznajeUdostępnij Kto by się przejmował detalami.

5. Wyskubywanie spierzchniętej skóry z warg

6. Maszynka do golenia w czasie zimy zdecydowanie idzie w odstawkę

9 dziwnych rzeczy, które robią kobiety w czasie zimy, choć żadna z nich się do tego nie przyznajeUdostępnij Większość kobiet zdecydowanie preferuje zimowe wcielenie.

7. Ukrywanie nieumytych włosów pod czapką

8. Dzielenie się pomadką z przyjaciółką

9 dziwnych rzeczy, które robią kobiety w czasie zimy, choć żadna z nich się do tego nie przyznajeUdostępnij W trudnych chwilach, należy sobie pomagać.

9. I w końcu, suszenie nabiera nowego znaczenia

Źródło: buzzfeed.com | Fotografie: Becky Barnicoat