×

Zbigniew Hołdys w szpitalu! Muzyk zamieścił w Internecie przerażające zdjęcie

Zbigniew Hołdys w szpitalu! Został przyjęty na oddział 9 marca z powodu zaplanowanego zabiegu chirurgicznego. Przy okazji postanowił zażartować sobie z fanów, dając im wyraźnie do zrozumienia, że czeka go usunięcie oka. Wszystko wyjaśnił jego kolejny wpis na Twitterze…

Zbigniew Hołdys w szpitalu

Podczas, gdy Polska walczy z koronawirusem, Zbigniew Hołdys zmaga się z własnymi problemami zdrowotnymi. Jak poinformował na Twitterze, 9 marca został przyjęty do szpitala na operację okulistyczną.

Takie zabiegi planuje się przeważnie z wielotygodniowym wyprzedzeniem, a czas oczekiwania jest na tyle długi, że warto dotrzymać terminu, bez względu na to, czy w Polsce szaleje koronawirus, czy nie. Muzyk chyba trochę się denerwował zabiegiem, bo z tych nerwów postanowił okrutnie zażartować sobie z fanów.

Swoje zdjęcie w szpitalnym kitlu i czepku na głowie opatrzył mrożącym krew w żyłach podpisem: „Usuwamy oko”.

Operacja Zbigniewa Hołdysa

Dopiero po zakończonej powodzeniem operacji muzyk zdecydował się ukoić nerwy fanów. Jak się okazało, rzeczywiście przeszedł operację okulistyczną, jednak chodziło nie o usunięcie oka, tylko zaćmy.

Hołdys zamieścił kolejne zdjęcie szpitalne, tym razem z opatrunkiem na oku. Opatrzył go pełnym ulgi komentarzem: „Po. Za wszystkie dobre słowa dziękuję”.

Nabrał Was?

Źródła: twitter.com, www.se.pl, www.planeta.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować