×

Rozwiódł się z żoną, gdy odkrył na co regularnie wydaje całą wypłatę. Jej pasja go przerosła

Alice zawsze chciała mieć dużą rodzinę i można powiedzieć, że w jakimś stopniu jej się to udało. Jest matką pięciorga dzieci, ale zawsze czuła się niepełna, a wszystko ze względu na zdiagnozowaną anemię. Z tego właśnie powodu nie mogła mieć więcej dzieci. Choć lekarze powiedzieli, że nigdy więcej nie będzie matką, ona nie miała zamiaru się poddać.

Została nią po raz kolejny…

Alice zdecydowała, że będzie opiekować się, przewijać i karmić… lalki! Wydała na nie tysiące dolarów i wydaje się, że cały czas chce realizować swój plan. Wypełniła laleczkami cały dom… Jej mąż próbował wpłynąć na jej decyzje, ale wydawało się, że nic kobiety nie powstrzyma.

Zmieniła dla nich całe swoje życie

Wyglądają jak prawdziwe niemowlaki. Zadbano o każdy ich szczegół. Niekiedy mogą kosztować nawet 2000 dolarów za sztukę! Jednak to nie powstrzymało kobiety przed zakupem. Mimo że jej dzieci są w wieku od 12 do 22 lat i nadal potrzebują opieki, ona woli skupić się na zabawkach. Zabiera je ze sobą na spacery, ubiera w drogich sklepach i kupuje im wózki. Mało tego, ma dla nich nawet foteliki w aucie.

W pewnym momencie mąż miał tego wszystkiego dość

Kobieta zaniedbała nie tylko swoje dzieci, ale ucierpiał na tym także jej związek z Chrisem, który w pewnym momencie miał dość tego, że w domu poza rodziną jest jeszcze 50 lalek! Alice zaczęła traktować męża jak powietrze, co przełożyło się na ich relację.

Nie wyobrażałem sobie, że mógłbym mieszkać w domu, który stał się muzeum dla lalek. Naprawdę wyglądają na realne i można postradać zmysły w takim miejscu.

Niestety Alice myśli, że nie robi nic złego, a mąż po prostu nie rozumie jej pasji. Do tego stopnia bała się o swoją kolekcję lalek, że przeniosła ją do swojej sypialni.

Można rozumieć, że ktoś jest kolekcjonerem, ale czy Waszym zdaniem nie jest to odrobinę przerażające?

Polecane

Może Cię zainteresować