×

Wulgarne komentarze pod zdjęciem Roksany Węgiel. „Bardziej wypnij”

Wulgarne komentarze pod zdjęciem Roksany Węgiel. Niestety, pod jedną z najnowszych fotografii młodej artystki pojawiło się ich całkiem sporo. Na szczęście widać, że są na bieżąco moderowane, ponieważ zniknęły równie szybko, jak się pojawiły. Skąd w niektórych ludziach tyle zawiści i złości? Trudno powiedzieć.

Roksana Węgiel to prawdziwa Gwiazda!

Roksana Węgiel ma zaledwie 14 lat, a już jest prawdziwą gwiazdą. Na jej artystycznym koncie jest już wiele sukcesów. Najpierw wygrała hitowy program TVP, „The Voice Kids”. Później odniosła zwycięstwo w 16. konkursie piosenki Eurowizji dla dzieci.

Dzięki tym osiągnięciom jest jedną z najbardziej znanych młodych artystek. Roxi często pozuje na ściankach czy też bierze udział w kampaniach reklamowych. Oczywiście wiąże się to z olbrzymią rozpoznawalnością. Jej życiem prywatnym interesuje się wielu fanów. Nastolatce trudno jest się czasami z tym pogodzić. Kiedyś w wywiadzie dla portalu Interia.pl zdradziła, że nie lubi mówić w mediach o sprawach niezwiązanych z jej twórczością.

Lubię wywiady, w których ludzie zadają mi mądre pytania, a nie plotkarskie. Wolę porozmawiać z kimś o muzyce. Wiem, że trzeba się liczyć z tym, że ludzie interesują się życiem prywatnym. Coś za coś. Niektóre nieprawdziwe artykuły są bardzo śmieszne

Wulgarne komentarze pod zdjęciem Roksany Węgiel

Okropne komentarze pod zdjęciem Roksany Węgiel

Niestety sława wiąże się także z tym, że Roxi często pada ofiarą hejtu. Podobnie było i tym razem. Kilka dni temu 14-latka pokazała na Instagramie zdjęcie, które miało zareklamować markę odzieżową, w której kampanii ostatnio wzięła udział i której jest ambasadorką. Niestety pod fotografią natychmiast zaroiło się od negatywnych komentarzy. Część z nich była nawet wulgarna.

Wulgarne komentarze pod zdjęciem Roxi Węgiel

Hejka kochani. Lubicie chodzić na zakupy? Jeśli tak, to dajcie znać, czy widzieliście już nową kampanię sklepów @hm z działem Divided

Wulgarne komentarze pod zdjęciem Roksany Węgiel

Powyższe zdjęcie, na pozór zupełnie zwyczajne, nie wszystkim się spodobało. Wszystko przez pozę, którą przyjęła młoda artystka. Według niektórych jest ona bardzo wyzywająca. Pod fotografią pojawiło się wiele przykrych komentarzy. Część z nich była wyjątkowo nieprzyjemna, a nawet wulgarna.

Na jaki poziom cringe’u już weszłaś

Gorzej być nie mogło

Bardziej wypnij to d**sko

Na szczęście znaleźli się oddani fani, którzy bronili swojej idolki. My się do nich dołączamy. Nie zauważyliśmy niczego niestosownego w tej fotografii.

zamknij