×

Rozejrzała się, po czym załatwiła do toalety wystawowej. Personel musiał to posprzątać

Nie mamy pojęcia, skąd ludziom przychodzą do głowy takie pomysły. Pewna klientka sklepu z armaturą łazienkową postanowiła załatwić swoją potrzebę w muszli wystawowej. Przechadzając się alejkami marketu w Busku-Zdroju, jak gdyby nigdy nic zdjęła spodnie i rozsiadła się tak wygodnie, jak w domu.

Materiały policyjne; KPP w Busku-Zdroju

Czujne oko kamery

Rozejrzała się w lewo, rozejrzała się w prawo, a kiedy była pewna, że nikt nie widzi, skorzystała z wystawowej toalety. Na szczęście dla sklepu, że kobieta po 50 nie była całkiem sama. Jej obrzydliwy test sklepowej muszli uwieczniła kamera monitoringu.

Nagranie znaleźli pracownicy sklepu, którzy przejrzeli monitoring po tym jak dokonali paskudnego odkrycia na wystawie. Dowody oburzającego zachowania kobiety, przekazali policjantom, którzy winną znaleźli następnego dnia.

Materiały policyjne; KPP w Busku-Zdroju

Kobieta odmówiła wyjaśnień

Policjanci ukarali kobietę mandatem w wysokości 50 zł, wystawionym za nieobyczajne zachowanie. Zarówno pracownicy sklepu, którzy musieli posprzątać po winowajczyni, jak i policjanci chcieli dowiedzieć się, co kierowało nią w czasie korzystania z wystawowej toalety. Funkcjonariusz, który dotarł do kobiety, próbował uzyskać od niej jakiekolwiek wyjaśnienie, ale ona powiedział, że nie zamierza się tłumaczyć.

Zachowanie klientki sklepu jest tym dziwniejsze, że w markecie znajduje się dobrze oznakowana i ogólnodostępna toaleta.

Może Cię zainteresować

zamknij