×

Polka, która bez skrupułów zesikała się na podłogę samolotu, została surowo ukarana

Te szokujące sceny rozegrały się na pokładzie samolotu lecącego z Warszawy do Londynu. Ich główną bohaterka jest Polka. Pisaliśmy o tym już wcześniej w tym miejscu. Teraz na jaw wyszły nowe fakty.

Mandat

Bohaterka oburzającego nagrania, które obiegło cały świat, została ukarana. Wiadomo, że otrzymała wysoki mandat – za swoje obsceniczne i wulgarne zachowanie w miejscu publicznym, a także za obrazę policjantów. To jednak wciąż nie wszystko…

Była pijana

Okazało się również, że kobieta była pijana już w momencie, kiedy samolot startował. Świadkowie potwierdzili także, że przez cały lot zachowywała się niewłaściwie wobec obsługi maszyny. Po wylądowaniu nie wypełniała także poleceń stewardess. Obsługa nie mogąc sobie z nią poradzić wezwała policję.

W czasie oczekiwań na funkcjonariuszy kobieta stwierdziła, że musi skorzystać z toalety. Kiedy jej na to nie pozwolono – ze względu na tankowanie maszyny – zaczęła załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne na podłogę na oczach wszystkich. W czasie kolejnej, ostrzejszej wymiany zdań z obsługą samolotu, telefon wypadł jej z dłoni wprost do kałuży moczu.

Nie mogła wytrzymać

Tuż po oddaniu moczu została nagrana. Na krótkim filmiku słychać, jak zapewnia po angielsku, że wie, iż zachowała się żenująco, ale po prostu nie mogła utrzymać moczu dłużej, ani dostać się do toalety.

Pomóż mi Chester, bo nie wiem co mam robić. Zapytałam czy mogę się wysikać, nie pozwolili mi. No teraz sikam w przedpokoju. Właśnie przed nimi wszystkimi. Teraz policja jedzie, bo to jest moja wina wszystko – opisywała przez telefon

Może Cię zainteresować

zamknij