×

Mama była w domu z dwójką dzieci, kiedy zapukał ten mężczyzna. Kobieta bała się otworzyć

W dzisiejszym świecie pełna uczciwość niestety nie jest często spotykaną cechą. Coraz więcej ludzi myśli o tym, aby im było, jak najlepiej i aby to oni mieli, jak najwięcej, zupełnie nie licząc się z innymi. Dlatego ta krótka historia daje nadzieję na to, że nie jest jeszcze tak źle, jak mogłoby się wydawać.

„Nigdy nie otwieraj nieznajomym!”

Większość z nas była ostrzegana lub ostrzegała własne dzieci o tym, że nie należy otwierać drzwi nieznajomym. Melissa Vang, nawet jako dorosła osoba, stosowała się do tego zalecenia, zwłaszcza gdy była w domu sama z dziećmi. Słyszała tyle historii o napadach, pobiciach, porwaniach, że uważała to za bardzo rozsądne.

Tego dnia także była sama w domu z dwójką swoich malutkich dzieci. Nagle usłyszała, że ktoś puka do drzwi. Nie spodziewała się gości, a osoby z drzwiami nie znała. Gdy podejrzany mężczyzna odszedł, postanowiła, że sprawdzi kamerę bezpieczeństwa.

Czasami możemy bardzo się zdziwić

Była zaskoczona tym, co zobaczyła. Obcy za drzwiami okazał się być nastolatkiem, który na pewno nie chciał zrobić niczego złego – wręcz przeciwnie.

Tyler Opdyke wykazał się ogromną uczciwością. Chłopak przyniósł do domu Melissy portfel jej męża. Pokazał go do kamery, po czym położył na wycieraczce przed drzwiami. Mąż kobiety prawdopodobnie upuścił go na podjeździe, kiedy wsiadał do samochodu.

Ogromna pokusa

Nastolatek roznosił w sąsiedztwie ulotki i przypadkowo go znalazł. W środku znajdowało się 1500$ w gotówce i karty kredytowe. Ile Tyler znalazł, tyle oddał.

Młody mężczyzna wyznał stacji KXTV, że przez całe swoje życie wychowywał się w katolickiej rodzinie i po prostu czuł, że nie może postąpić inaczej.

Melissa była bardzo szczęśliwa, kiedy okazało się, że osobiście będzie mogła podziękować Tyler’owi.

Pamiętaj to, co robisz, zawsze wraca do Ciebie ze zdwojoną siłą!

Może Cię zainteresować

zamknij