×

Tomasz Sekielski w szpitalu. Dziennikarz przeszedł poważną operację

Tomasz Sekielski przeszedł operację. Dziennikarz zdecydował się na zmniejszenie żołądka. Niedługo po niej opublikował w sieci nagranie.

Tomasz Sekielski przeszedł operację

Sekielski zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Dziennikarz zadbał o to, aby wiedziało o niej jak najmniej osób. Wszyscy bliscy dochowali tajemnicy. Wiadomo, że chodziło o resekcję 4/5 żołądka.

Tomasz Sekielski przeszedł operację

„Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!!”

Dopiero kiedy dziennikarz wyraził zgodę, oficjalnie poinformował o tym jego znajomy. Z kolei kilka godzin później sam Tomasz pokazał nagranie po operacji. Z kilkoma zdaniami od siebie.

Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!! ??? Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji.
#JESTMOC?

Wyciąłem sobie żołądek

Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!! ???????????? Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji.#JESTMOC????

Opublikowany przez Sekielski Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Cieszymy się, że operacja przebiegła pomyślnie i życzymy duuużo zdrowia!

zamknij