×

Szczena zawodnikiem MMA VIP! „Chłopak do wzięcia” znowu zaskoczył fanów

Ryszard Dąbrowski, znany z programu „Chłopaki do wzięcia” został nowym zawodnikiem MMA VIP. Zaskakująca wiadomość zelektryzowała media. Za Szczeną już pierwsza konferencja prasowa. Doszło na niej do szarpaniny, nie obyło się bez interwencji ochrony.

Kim jest Szczena z „Chłopaków do wzięcia”?

Szczena, czyli Ryszard Dąbrowski jest jednym z najbardziej charakterystycznych bohaterów popularnego programu „Chłopaki do wzięcia”. To serial o młodych mieszkańcach małych miasteczek i wsi poszukujących partnerek na całe życie. Nie jest to łatwe wyzwanie, bo większość kobiet, które znali ze szkół, wyjechało do pracy do większych miast. Mężczyźni z reguły pracują dorywczo i czas spędzają na szukaniu swojego szczęścia w miłości. Ich perypetie śledzi spore grono telewidzów.

Rysiek nie raz zaskakiwał swoich fanów. Jednak wiadomość, że zostanie nowym zawodnikiem MMA VIP wywołała spore emocje. Na to nikt nie był przygotowany. To bije na łeb wszystkie jego dotychczasowe pomysły.

Szczena zawodnikiem MMA VIP

Najbliższa druga edycja MMA VIP odbędzie się już 18 czerwca br. W konferencji zapowiadającej wydarzenie wziął udział Ryszard Dąbrowski. Wszystko wskazuje na to, że że Szczena wystąpi w trzeciej edycji, a jego rywalem będzie Psychotrop.

W trakcie konferencji między mężczyznami doszło do awantury i szarpaniny. Po ostrej wymianie zdań, Szczena nie wytrzymał i rzucił się na rapera. Musiała interweniować ochrona. Sytuacja na szczęście została szybko opanowana.

Nagranie z zajścia możecie zobaczyć poniżej:

W życiu Szczeny emocji w najbliższym czasie nie zabraknie. Na jego facebookowym profilu kilkanaście godzin temu pojawiło się zdjęcie Ryśka z Marcinem Najmanem, podpisane:

Teraz tak się będę bawić

Szczena zawodnikiem MMA VIP
Facebook

Jak widzicie jego szanse w MMA?

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij