×

Szczena wyjaśnia powody bójki z Psychotropem na konferencji MMA VIP

Ryszard Dąbrowski został nowym zawodnikiem MMA VIP. Podczas pierwszej konferencji prasowej z udziałem Szczeny, znanego bohatera popularnego programu „Chłopaki do wzięcia”, doszło do awantury i szarpaniny z innym zawodnikiem – Psychotropem. Nie obyło się bez interwencji ochrony. Sytuacja na szczęście szybko została opanowana. Teraz Szczena wyjaśnia powody bójki z Psychotropem na konferencji MMA VIP i zaprzecza, że kiedykolwiek miał pobić swoją partnerkę. Przewiduje także wynik swego starcia z rywalem na ringu.

Szczena wyjaśnia powody bójki z Psychotropem na konferencji MMA VIP

8 maja na serwisie YouTube pojawiło się nagranie, w którym Szczena w rozmowie z reporterką TVreklama opowiada o aferze z Psychotropem. Tłumaczy dlaczego chce z nim zmierzyć na ringu MMA. Wyjawia także prawdę o pobiciu jego partnerki Asi i mówi, jaki miał w tym udział.

Dlaczego doszło do bójki podczas konferencji MMA?

Ryszard z „Chłopaków do wzięcia” pytany o powody szarpaniny z Psychotropem wyjaśnia, że przyczyną jego nerwowej reakcji było zarzucenie mu przez rapera, iż miał stosować przemoc wobec swojej partnerki.

On [Psychotrop – przyp. red.] powiedział, że pobiłem swoją kobietę. Nigdy w życiu swojej kobiety nie uderzyłem. Tylko po prostu było to związane z tym, że gdy odsiadywałem wyrok na Białołęce telewizja, w której brałem udział w „Chłopakach do wzięcia” pomalowała moją kobietę… i po prostu ja chciałem od nich więcej pieniędzy, za nagranie w sensie i oni powiedzieli, że nie, oni mi więcej nie dadzą itd., itd. To zrobili mi po złości. Pomalowali ją i powiedzieli, że ja ją pobiłem. Nigdy w życiu jej nie pobiłem i nigdy w życiu jej nie pobiję. Ja z nią jestem od 2013 roku i w życiu się nie biliśmy i w życiu się nie będziemy bić

– wyjaśnił Szczena.

Zapytany przez reporterkę, czy jego partnerka to potwierdzi, odparł:

Bez żadnego problemu.

Dalej Szczena mówił o tym, że bicie kobiet jego zdaniem jest bez sensu:

Jestem normalnym facetem i po prostu nigdy bym nie bił kobiety, bo to dla mnie jest bez sensu. A tak, to mnie właśnie wytrąciło z równowagi, bo on [Psychotrop – przyp. red.] powiedział to, co widział w telewizji, a to nie było tak, więc…

Czy telewizja kłamie?

Na pytanie, czy telewizja kłamie Szczena odpowiedział:

Nie do końca może kłamie, ale po prostu robi na złość. Bo ja chciałem na przykład zarobić od nich więcej pieniędzy, no ale oni nie chcieli, no to zrobili mi na złość, żebym ja na przykład miał przechlapane przez nich. Namówili moją kobietę, dali jej więcej pieniędzy, żeby on tak zrobiła. I zrobiła.

Dalej Szczena opowiada o swojej reakcji na to, co się stało:

No to ja dopiero zareagowałem jak obejrzałem ten odcinek. I wtedy oni po prostu dostali ode mnie taki… opierdziel, że przestali ze mną nagrywać. Po prostu powiedzieli, że jednak nie, że nie będą ze mną nagrywać.

Jaki wynik swojej walki z Psychotropem przewiduje Szczena?

Szczena zapytany w dalszej części rozmowy o aferę ze swoim przeciwnikiem odpowiedział, że go nienawidzi i zrobi z niego miazgę na ringu.

Pewnie, że go nienawidzę. To jest zwykła laleczka Chucky i po prostu wejdę z nim na ring to zrobię z niego miazgę. I nie będzie co zbierać. (…) Myślę, że w około 30 sekund, bo to zwykły leszcz.

Będziecie mu kibicować?

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Facebook, YouTube

Może Cię zainteresować