×

10-latek wszedł do sypialni rodziców. Widok, który zastał, zmusił go do zadzwonienia na policję

Niektóre dzieci są bardziej odpowiedzialne od własnych rodziców, co tak naprawdę nigdy nie powinno mieć miejsca. Zadaniem dorosłych jest przecież pokazywanie maluchom, jak się zachować, jak postępować i jak odróżniać dobro od zła. Dzieci mają po prostu cieszyć się z dzieciństwa.

27-letnia Lakina Michelle Stopparda i 26-letni Anthony Edward Young II z Dover, nie podchodzili do wychowania w taki sposób. Dziś przebywają w więzieniu za coś, co nigdy nie powinno się wydarzyć.

Brak wyobraźni i zero odpowiedzialności!

Trafili za kratki za sprawą 10-letniego syna

Chłopak zadzwonił pod 112 po znalezieniu igieł w sypialni rodziców. Według doniesień 10-latek rozumiał, że rodzice mają problem z narkotykami. Policjanci znaleźli w mieszkaniu także osiem strzykawek i heroinę.

Jak mogło do tego dojść?

Ojciec 10-latka wrócił do domu, zataczając się. Miał zwężone źrenice i nie potrafił poprawnie się wysłowić. W tym samym czasie matka przygotowywała dla siebie dawkę… Wszystko działo się w sypialni, za ścianą której przebywało dziecko! Chłopiec miał w sobie na tyle odwagi, że zadzwonił na policję. Wiedział, że to, co robią dorośli, jest złe.

Sam w domu z uzależnionymi rodzicami

Na szczęście funkcjonariusze szybko odpowiedzieli na wezwanie. Przeprowadzili rewizję całego mieszkania. Matka chłopca, która znajdowała się w domu, została natychmiast aresztowana. Policjanci mieli problem z wyśledzeniem jej partnera, ale ostatecznie udało im się go znaleźć. Oboje przebywają obecnie w więzieniu, gdzie czekają na rozprawę. Ich 10-letni syn został umieszczony w placówce społecznej.

Trzeba dużo odwagi, aby zadzwonić na policję i poinformować o tym, co dzieje się w domu. Miejmy nadzieję, że dla pary nieodpowiedzialnych rodziców będzie to kubeł zimnej wody, którego ewidentnie potrzebują, aby drastycznie zmienić swoje życie. Powinni zrobić to dla syna.

Może Cię zainteresować

zamknij