×

Ukryte znaczenie symbolu „M” na dłoni. Niewiele ludzi go posiada

Czytanie z dłoni to starożytna sztuka, ale jest nadal praktykowana na całym świecie.

Chiromancja jest formą wróżenia, w której z linii dłoni można odczytać i interpretować przyszłość i przeszłość. Chiromanci zazwyczaj opierają swoje prognozy i informacje na kształtach, które znajdują się na dłoni.

Najczęściej zwracają oni uwagę na trzy główne linie. Powszechnie nazywane są one linią serca, linią życia i linią głowy. Podobno te trzy linie zawierają najwięcej informacji o Twoim stylu życia i przyszłości.

Czasami jednak ktoś, kto potrafi czytać z dłoni będzie w stanie spojrzeć na ręce i zobaczyć o wiele więcej niż te trzy linie – zwłaszcza gdy przecinają się, tworząc literę „M”.

Przyjrzyj się uważnie swojej dłoni. Czasami linie głowy, serca i życia przecinają się w bardzo specyficzny sposób i kształtują literę „M” na samym środku. Znalezienie tego kształtu wskazuje, że możesz w życiu odnieść wielki sukces i bardzo wysoki status w społeczeństwie.

Istnieje wiele sposobów, w jakich te linie mogą się przecinać, ale symbol „M” jest jedną z najrzadszych i najbardziej fascynujących możliwości. Może pojawić się na jednej lub obu dłoniach.

symbol-m-na-dloni-1

Linia życia

Aby ustalić czy masz linię „M” musisz najpierw spojrzeć na linię życia. Jest to linia, która biegnie wokół podstawy kciuka, w kierunku nadgarstka.

Twoja linia życia może być podwójna, poszarpana lub może krzyżować się z mniejszymi liniami. Linia ta dużo mówi o stanie Twojego zdrowia i długowieczności. Może również prezentować trajektorię Twojej przyszłości.

symbol-m-na-dloni-2

Linia głowy

Linia ta na ogół przecina środek dłoni, może być prosta lub lekko zakrzywiona. Zwykle rozpoczyna się w tym samym punkcie co linia życia, między kciukiem a palcem wskazującym. Linia ta wskazuje sposób, w jaki podejmujesz decyzje.

symbol-m-na-dloni-3

Linia przeznaczenia

Następnie będziesz musiał poszukać małej i rzadkiej linii, którą określa się mianem linii przeznaczenia lub Saturna. Niewiele osób ją posiada, dlatego jest to jeden z głównych powodów, które decydują o występowaniu „M” na dłoni.

Ta linia biegnie od dołu do góry dłoni. Dla niektórych to tylko niewielka zmarszczka, dla innych może rozciągać się od nasady dłoni do dołu środkowego palca i wskazuje na to, że to nad czym nie masz kontroli, może mieć wpływ na Twoje życie.

symbol-m-na-dloni-4

Linia miłości

Ostatnia linia odnosi się do sfery uczuć. Linia Miłości opisuje nasze relacje i życie rodzinne. Zazwyczaj linia ta rozpoczyna się pomiędzy palcem wskazującym, a środkowym i ciągnie się aż do małego palca.

symbol-m-na-dloni-5

Jeśli te cztery linie łączą się w kształt litery „M”, jak pokazano wyżej, oznacza to, że Twoje życie świetnie nadaje się do tego, aby stworzyć idealne środowisko dla bogactwa i władzy w społeczeństwie.

Ten rzadki kształt może po prostu oznaczać, że masz bardzo, bardzo wielkie szczęście!

Może Cię zainteresować