×

Tylko 10% ludzi posiada na nadgarstku wszystkie 4 linie. Każda z nich ma swoje znaczenie

Ludzkie ciało wciąż potrafi zaskakiwać. Nasz organizm skrywa wiele zagadek, które ciężko wytłumaczyć. Okazuje się, że niektóre sygnały i znaki znajdujące się na ciele, mogą zdradzić informacje dotyczące cech charakteru, a nawet tego, ile możesz żyć lat!

Nie od dziś wiemy, że czytanie z dłoni, długość linii życia czy linii serca, sugeruje, jakie jest nasze przeznaczenie, ale czy wiedziałeś, że linie znajdujące się na Twoim nadgarstku również mogą zdradzić podobne informacje?

Ilość „linii bransoletek”

Każda z nich ma osobne znaczenie, ale również ich liczba może sugerować coś ważnego. Jedna linia może oznaczać krótkie życie do około 28 roku życia; dwie – co najwyżej 56 lat; trzy – około 84 lat; cztery – oznaczają, że dożyjesz co najmniej 84 lat.

Pamiętaj, że to tylko zabawa, a liczba linii nie zawsze oznacza faktyczną długość życia.

Linia nr 1

Pierwsza z „linii bransoletek” jest uważana za najważniejszą. Jeśli nie jest przerywana i wyraźnie ją widzisz, oznacza to, że możesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jesteś kobietą – załamana i zakrzywiona ku górze, może oznaczać problemy z płodnością. Z kolei jeśli jesteś mężczyzną – załamanie tej linii może oznaczać nie tylko problemy z płodnością, ale również z prostatą. Jeśli linia jest niewyraźna oznacza lekkomyślność.

Linia nr 2

Linia numer dwa może sugerować to, czy Twoje życie będzie opływało w dostatku i czy będziesz zamożny. Jeśli linia jest wyraźna, prosta i nieprzerywana, to masz duże szczęście! Oznacza to, że czeka Cię dobrobyt i bogactwo. Z kolei przerwana linia nie musi oznaczać życia w ubóstwie, po prostu osiągniecie upragnionego celu może być trudniejsze.

Linia nr 3

Trzecia „linia bransoletek” odnosi się do sławy i sukcesów życiowych. Mocna, prosta, nieprzerwana trzecia linia oznacza, że najprawdopodobniej będziesz wpływową osobą. Nie ma znaczenia, czy będziesz celebrytą, czy politykiem – Twoim życiowym celem jest bycie u szczytu. Często jesteś liderem i lubisz tę rolę.

Linia nr 4

Linia numer cztery jest naprawdę rzadkością, jeśli ją posiadasz, zaliczasz się do niewielkiej grupy ludzi. Biegnie ona równolegle do linii numer trzy i jest jej wzmocnieniem. Linia numer cztery „wzmacnia” znaczenie trzeciej „linii bransoletek”, co może sugerować, że Twoje dojście do władzy staje się jeszcze bardziej prawdopodobne.

A Ty ile masz „linii bransoletek”?

Polecane

Może Cię zainteresować