Kategorie Życie

Oszukana panna młoda wystawiła suknię ślubną na sprzedaż. Mistrzowski opis potroił jej cenę

Ta urocza blondynka z brytyjskiego Chesterfield sprzedaje swoją suknię ślubną na Ebay. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, jaki komentarz dodała do ogłoszenia.

Sprzedaję tę suknię w kolorze kości słoniowej głównie dlatego, że muszę zapłacić za rozwód z moim byłym mężem, ponieważ zostawił mnie samą z opłatami. Suknia jest bez ramiączek, ale można je przyczepić, gdy tylko panna młoda będzie chciała czuć się pewnej podczas tańca. Rozmiar 6 i jest idealna dla kogoś, kto ma 150 cm. Niestety sukienka jest na dole brudna i nadaje się do czyszczenia, ale nie zdążyłam się tym zająć, ponieważ mój niewierny mąż zdecydował się szybko zakończyć nasze małżeństwo. Mogę jedynie powiedzieć, że nowa sukienka, którą kupili mi rodzice w 2014 roku, kosztowała około 10 tysięcy złotych (w przeliczeniu)!

suknia slubna na sprzedaz (1)

Sprzedaję także welon, a razem z nim marzenie o zostaniu księżniczką. Przykro mi, że mogę pokazać tylko te dwa zdjęcia, ale gdy dowiedziałam się, że mąż mnie zdradza, podarłam lub spaliłam wszystkie fotografie z nim. Jeśli ktoś szuka sukni, która jest pełna złych wspomnień i rozbitych nadziei, trafił w idealne miejsce! Oczywiście mam nadzieję, że suknia przyniesie nowej właścicielce więcej szczęścia. A jeśli nie… Cóż, zawsze pozostaje możliwość sprzedaży. Jeśli masz jakieś pytania – dotyczące sukni lub dz***i, z którą odszedł mój mąż, po prostu napisz!

suknia slubna na sprzedaz (2)

Suknia stała się hitem Internetu!

suknia slubna na sprzedaz (3)