×

Kobieta znalazła zaszytego szczura w sukience z Zary! Wydzielał się z niego okropny zapach

24-letnia klientka złożyła pozew sądowy po tym, jak odkryła wszytego w rąbek sukienki gryzonia.

24-letnia Cailey Fiesel z Nowego Jorku, podczas lipcowego wypady na sklepy, kupiła małą, czarną w jednym z sieciowych butików jakim jest Zara. Po raz pierwszy włożyła ją dopiero po miesiącu. Wtedy straszna prawda wyszła na jaw!

Szybko poczuła niepokojący zapach, który wydobywał się z jej nowego stroju. Poza nieznośnym zapachem, poczuła także, że coś drapie ją w nogę. Dziewczyna postanowiła dokładnie obejrzeć sukienkę. Początkowo myślała, że pod jednym ze szwów kryje się „luźna”, wystająca nitka, ale gdy przyjrzała się bliżej odkryła przerażającą prawdę.

To nie była nitka lecz noga gryzonia – tym co ocierało się o jej nogę, była łapka szczura. Według zeznań Cailey, z powodu rozkładających się zwłok zwierzęcia, dziewczyna dostała rozległej i groźnie wyglądającej wysypki.

sukienka-z-zary-2

„Gdy kobieta siedziała w pracy, zaczęła odczuwać niepokojąco mocny zapach i nie była w stanie zidentyfikować jego źródła.” – taką adnotacja pojawiła się w dokumentach złożonych do sądu na Manhattanie.

24-letnia klientka Zary złożyła pozew sądowy po tym, jak odkryła wszytego w materiał szczura. Jeśli wygra proces, z pewnością otrzyma bardzo wysokie odszkodowanie.

Pozew obejmował również fotografie sukni. Możemy na nich zobaczyć część martwego gryzonia wszytego w odzież.

sukienka-z-zary-1

„Zara naruszyła swój obowiązek sprawowania należytej kontroli nad projektowaniem, produkcją, kontrolą, dystrybucją, a w końcu sprzedażą produktów poprzez zaniedbanie wychodzących na rynek rzeczy. W sukienkę wszyty był chorobotwórczy, rozkładający się gryzoń.” – wskazuje na to pozew.

„Zara USA ma rygorystyczne standardy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa. Staramy się upewnić, że wszystkie nasze produkty spełniają te wymagania” – odpowiedziała w oświadczeniu Zara.

Po czyjej stronie jesteście? Czyżby Zara faktycznie popełniła tak kolosalną gapę?

 

 

 

Może Cię zainteresować

zamknij