×

Strój Roksany Węgiel po raz kolejny wywołał burzę. „Masakra! Gorzej być nie mogło!”

Strój Roksany Węgiel po raz kolejny wywołał zamieszanie wśród jej fanów. Młoda artystka pokazała zdjęcie w oryginalnej kreacji, która po raz kolejny wydała się co niektórym mało odpowiednia jak na tak młody wiek, a ściślej mówiąc – zbyt oryginalna. Czy rzeczywiście tak jest?

Strój Roksany Węgiel i wielkie poruszenie

Początkująca gwiazda zaledwie kilka dni temu musiała zmierzyć się z krytyką dotycząca jej nowego teledysku, a już musi mierzyć się z kolejnymi niepochlebnymi komentarzami na swój temat. Na Instagramie Roksana opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją w bardzo oryginalnej kreacji. Pod fotografią po raz kolejny wylała się na nią fala krytyki.

oryginalny strój Roksany Węgiel

Ta sukienka to żart?

Coraz dziwniejsze te sukienki…

Tragedia masakra gorzej być nie mogło

Jak dla mnie stajesz się wkurzająca z tym swoim gwiazdorzeniem widać że masz 14 bo w głowie nadal coś nie styka a ludzie którzy cię otaczający to wykorzystują

wyzywający strój Roksany Węgiel

To kolejny raz

To nie pierwszy raz, gdy stylizacja Roxi Węgiel oburzyła internautów. Z tym, że teraz jest według nich zbyt oryginalny, a wcześniej była zbyt wyzywający jak na 14-letnią dziewczynkę. Pamiętacie jeszcze tę stylizację?

A Wy myślcie, że strój Roksany Węgiel naprawdę jest zbyt oryginalny?

zamknij