×

2-latka bała się ciemności. Wtedy tata wymyślił swój własny przepis na „Sprej zwalczający potwory”

Dzieci wielokrotnie boją się zasnąć lub budzą się w środku nocy z powodu koszmarów związanych z potworami czy innymi dziwnymi stworzeniami.

Taki sam problem miała również nasza 2-letnia bohaterka. Aby mogła spokojnie usnąć, mama dziewczynki pozwalała jej spać razem z rodzicami. Wszystko trwało do czasu, aż tata dziecka wpadł na genialne rozwiązanie tego problemu. Wykazał się niepowtarzalną kreatywnością, która pozwoliła zwalczyć problem 2-latki.

W celu pozbycia się nocnych potworów, wraz z córką udał się do apteki, aby dostać receptę na środek, który pozwoli odpędzić się od nich na dobre!

Nazwał go „Sprayem na potwory” (Monster Spray).

strach-przed-ciemnoscia-1

Środek jest niezwykle mocny i pozwala pozbyć się nawet do 120 potworów na raz. W zależności od rodzaju stwora, nie ma jednego, skutecznego sprayu na każdego z nich.

Istnieją środki przeznaczone na potwory z szalonymi oczami, dziwnymi rękami i wiele innych.

strach-przed-ciemnoscia-2

Zdarza się, że potwory śmierdzą. Aby powstrzymać nieprzyjemny zapach, niektórzy rodzice decydują się użyć specjalnej aromaterapii skutecznej na potwory.

strach-przed-ciemnoscia-3

Czasami te najsłodsze to takie, które mogą stwarzać największe zagrożenie! Mogą wydawać się przyjazne, ale nie można pozwolić się im oszukać.

Środek okazał się być skuteczny – dziewczynka dzielnie zwalczyła już wiele stworów! Brawo :)

Może Cię zainteresować

zamknij