×

7 ilustracji, dzięki którym sprawdzisz, czy dużo myślisz o seksie. Przyjrzyj się im uważnie

To, co widzisz, może powiedzieć o Twojej osobowości więcej, niż mogłoby Ci się wydawać. Możesz wierzyć lub nie, ale poniższe obrazki pokażą, jak czyste masz myśli.

Oto 7 złudzeń optycznych, które będą doskonałym testem dla Twojego umysłu. Czy masz 'brudne' myśli? Za chwilę wszystko się okaże!

#1 Kobieta czy mężczyzna?

Jeśli zobaczyłeś mężczyznę, prawdopodobnie szukasz związku opartego na zaufaniu i lojalności z nutą namiętności. Jeśli zauważyłeś kobietę, wszystko wskazuje na to, że jesteś osobą, która podchodzi do wszystkiego bardzo emocjonalnie.

#2 Co widzisz?

To nic innego, jak odwrócone zdjęcie… łózka! A Ty co zobaczyłeś? Jeśli było to łóżko, to prawdopodobnie jesteś osobą, która czeka zanim podejmie jakieś działanie.

#3 Twarze czy kielich?

Jeśli zobaczyłeś na tym obrazku twarze, masz niegrzeczne myśli i prawdopodobnie szukasz przygód z drugą osobą. Spodziewaj się zakończenia lub rozpoczęcia nowego związku. Jeśli jednak widzisz kielich, prowadzisz zrównoważone życie seksualne i nie możesz narzekać na swoją drugą połówkę.

#4 Widzisz to, co ja?

Jeśli najpierw zobaczyłeś most i rosnące pod nim drzewko to naprawdę nas zaskoczyłeś! To znak, że jesteś bardzo zrównoważony seksualnie. Jeśli jednak zobaczyłeś kobiecą talię w bieliźnie to wszystko jest jak najbardziej z Tobą w porządku.

#5 Piersi czy łyse głowy?

W rzeczywistości jest to obraz, który przedstawia dwie łyse głowy. Nie przejmuj się jeśli w tym przypadku zauważyłeś kobiece piersi – trzeba przyznać, że bardzo je przypominają.

#6 Przyjrzyj się uważnie!

Jeśli spojrzałeś na to zdjęcie i zobaczyłeś narysowane na zmiętym papierze drzewo to z pewnością seks nie jest dla Ciebie niczym ważnym i myślisz o nim naprawdę rzadko.

#7 Co widzisz?

Obrazek przedstawia siedzącego na krześle mężczyznę czytającego książkę. A Ty co zobaczyłeś?

Może Cię zainteresować

zamknij