×

Dziewczyna publikuje zdjęcie swojej w połowie pomalowanej twarzy. Jej wygląd niektórych szokuje

22-letnia Sophia Ridlington z Wielkiej Brytanii postanowiła pokazać szokującą prawdę na temat kondycji swojej skóry. Zdiagnozowano u niej łuszczycę – całe jej ciało (łącznie z twarzą) pokrywają czerwone, łuszczące się bąble, które pękają, powodując przy tym rozdzierający ból.

Początkowo Sophia bardzo wstydziła się swojego wyglądu.

Wszystko się zmieniło, gdy nauczyła się umiejętnie maskować niedoskonałości widoczne na twarzy.

„Moja skóra często pęka i krwawi, co sprawia bardzo dużo bólu. Jednak nauczyłam się malować twarz w taki sposób, aby skutecznie zakrywać wszystkie niedoskonałości.”

Choć wielokrotnie spotykała się z zarzutem, że nosi zbyt grubą warstwę makijażu, twierdzi, że gdy jest pomalowana, nikt nie jest w stanie zauważyć jej problemów ze skórą. Chce, aby inni wiedzieli, że to co widzimy nie zawsze jest prawdą!

Gdy tylko jej chłopak zobaczył, jak skóra Sophie wygląda naprawdę, powiedział, że to koniec i musieli się rozstać…

„Mój były chłopak zostawił mnie i to złamało mi serce. Nie cenił mnie za to, jaka jestem tylko jak wyglądam. Kiedyś nosiłam wyłącznie bluzki z długimi rękawami i długie spodnie. To było bardzo trudne. Ludzie patrzyli na mnie, jakbym była z innego świata.”

To złamało jej serce i sprawiło, że w swojej skórze czuła się jeszcze gorzej. Od tego wydarzenia minęło już jednak trochę czasu. Sophia skończyła szkołę kosmetyczną i stała się profesjonalną wizażystką. Dziewczyna dojrzała, a w swojej skórze czuje się pewniej niż niejedna nastolatka.

Dziś obok zdjęć pięknie pomalowanej twarzy pokazuje również swoje naturalne oblicze, aby zainspirować inne dziewczyny do akceptacji swoich niedoskonałości.

22-latka publikuje swoje tutoriale przed i po nałożeniu makijażu, by uświadomić inne dziewczyny, jak bardzo zmienia się wygląd i przypominać o tym, kim tak naprawdę są.

Może Cię zainteresować