nagie zdjęcia żony Pazury
Instagram
Pomimo faktu, że małżeństwo Cezarego i Edyty trwa już 10 lat, oboje nadal są w sobie bez pamięci zakochani. Edyta skomentowała zamieszczone przez męża zdjęcie słowami:

Przyznaj się lepiej, kto Cię nauczył takie ładnie zdjęcia robić!

Edyta od dłuższego czasu interesuje się fotografią. Często w mediach społecznościowych dzieli się z fanami swoimi pracami. Zazwyczaj to sam Czarek pozuje do jej zdjęć.

Z pewnością, małżonkowie wspólnie zaplanowali publikację tego zdjęcia, aby podsycić zainteresowanie premierą filmu „Psy 3. W imię zasad”, w którym Cezary Pazura wciela się w rolę Waldemara Morawca „Nowego”.

Reklama filmu

Zaraz po publikacji nagiego zdjęcia Edyty w sieci znów zawrzało. A wszystko z powodu instagramowej relacji Edyty! Kobieta zdradziła w niej jak przygotowywała się do premiery filmu „Psy 3. W imię zasad”. Wspólnie z makijażystką spędziły wiele godzin, aby nałożyć make-up nie tylko na twarz celebrytki, ale również na brzuch! Efekt faktycznie był wart tego czasu?

nagie zdjęcia żony Pazury 3
Instagram

Edycie bardzo zależało na podkreśleniu wyćwiczonych mięśni brzucha. W tym celu specjalistka od make-up’u nałożyła  na jej ciało bronzer, rozświetlacz i puder. Dzięki perfekcyjnemu makijażowi brzucha, żona Cezarego wyglądała zjawiskowo na czerwonym dywanie. Przyciemniona skóra znakomicie kontrastowała ze śnieżnobiałym kompletem.

Wygląda na to, że Pazurowie polubili publiczne odsłanianie ciała i możemy się spodziewać, że lada dzień zaskoczą nas nowymi fotkami.