×

Zmarła na Dominikanie. Gdy udało się sprowadzić jej ciało do kraju, nawet lekarze byli przerażeni

Para z Wielkiej Brytanii nie mogła się spodziewać, że romantyczny wyjazd na Dominikanę skończy się trwającym kilka miesięcy koszmarem. Małżeństwo zaplanowało, że w 2018 roku spędzą Boże Narodzenie na Karaibach. Niestety, niedługo po wylądowaniu Lynne zachorowała i zmarła po kilku dniach. Jej ciało wróciło do domu bez serca, oczu i żołądka.

Tragiczny finał romantycznych wakacji

Peter i Lynne Crouch mieli świętować na Dominikanie Boże Narodzenie i 54. urodziny kobiety. Jednak kobieta zachorowała dzień przed wigilią. Na początku cierpiała przez wymioty i ogólne osłabienie organizmu, ale z każdą godziną było z nią coraz gorzej. W końcu trafiła do szpitala, gdy na jej ciele pojawiły się fioletowe plamy.

Facebook

Tam lekarze nie chcieli jej pomóc, dopóki mąż nie zgodził się na wykonanie testu ciążowego za 2 tysiące dolarów. Mężczyzna zapłacił, mimo że był pewny, że ciąża jest wykluczona. Nie chciał jednak czekać ani minuty, bo z jego ukochaną było coraz gorzej. Według lekarzy, przyczyną pogorszenia stanu zdrowia Lynne był pasożyt i pod tym kątem prowadzili jej terapię. Niestety leczenie było nieskuteczne – kobieta zmarła w dzień swoich 54. urodzin.

Facebook

Makabryczne odkrycie w Anglii

Zwłoki Lynne udało się ściągnąć do domu dopiero po miesiącu. Kiedy trafiło na sekcje zwłok, patolog dokonał przerażającego odkrycia. Po pierwsze, terapia wdrożona na dominikanie nie mogła zadziałać, ponieważ przyczyną zgonu kobiety był nie pasożyt, a zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Dodatkowo jej ciało zostało pozbawione po śmierci gałek ocznych, żołądka, serca oraz sześciu innych organów.

Mąż nie wierz, że odnalazł organy żony

Peter nie zamierzał zostawić tej spawy. Chciał dociec, co stało się z organami miłości jego życia. Przez pół roku latał między Anglią i Dominikaną i walczył o wyjaśnienie sprawy. Ostatecznie ograny wróciły do Wielkiej Brytanii. Jednak zrozpaczony mąż nie wierzy, że odzyskał części ciała żony:

Musiałem pochować mniej niż połowę mojej żony. Wiem, że to co dostałem, to nie moja Lynne. Nie możesz od tak odnaleźć ludzkich organów po sześciu miesiącach. To dziwne, że odnalazły się, gdy sprawa trafiła do sądu

Peter jest przekonany, że organy jego żony zostały już sprzedane na czarnym rynku. Sprawę mają wyjaśnić badania DNA, które wykona Angielskie laboratorium.

Polecane

Może Cię zainteresować