×

Dzień po kłótni z mężem znalazła martwe córki przed domem. Tajemniczą śmierć badają śledczy

Matka dwójki dziewczynek, mieszkająca niedaleko Kearney, przeżyła piekło. Wyszła przed swój dom pewnego dnia i dokonała przerażającego odkrycia – jej dwie ukochane córki, dwuletnia Ireland i siedmioletnia Goodknight były martwe.

Jenna Ribando czuła, że tego okropnego czynu dopuścił się jej mąż

Mimo że kobieta była niewinna, została zatrzymana i trafiła do więzienia z zarzutami o przemoc domową po tym, jak rzekomo rzuciła na męża cegłę.

Rodzinna kłótnia zaczęła się 3 lipca około godziny 23

To właśnie wtedy małżeństwo zaczęło się niebywale kłócić. Dzień przed tym, jak znaleziono zwłoki dziewczynek. Joseph Ribando powiedział policji, że gdy próbował opuścić dom, Ribando rzuciła w niego cegłą i wjechała swoim Jeepem w jego samochód. Władze stwierdziły, że oba pojazdy miały szkody, które były zgodne z zarzutami Josepha.

Joseph powiedział, że poszedł do domu swojej matki i przebywał tam, dopóki nie skontaktowała się z nim policja

Zeznaje, że o śmierci córek dowiedział się dopiero od funkcjonariuszy. Policja nadal nie wie, jak zginęły Irlandia i Goodknight. Ich matka zeznaje, że znalazła je, gdy już nie oddychały i nie reagowały. Wzięła je wtedy na ręce i pobiegła do domu obok, prosząc o pomoc.

Dziewczynki zmarły, gdy na miejscu pojawiło się pogotowie

Nie było śladów urazu u dzieci i nie znaleziono ich w pobliżu żadnych zbiorników wodnych, co spowodowało, że władze wykluczyły śmierć przez utonięcie. Policja stwierdziła także, że nie mogły zginąć od ran wywołanych przez postrzał lub potrącenie przez samochód. Biuro szeryfa hrabstwa Clay nie podejrzewa, że mogło dojść do morderstwa, ale badane są w tej sprawie wszystkie możliwe drogi. Wykonano rewizję, a śledczy szukali dowodów w miejscu zamieszkania dzieci.

„Będziemy traktować to śledztwo z najwyższym priorytetem, aby poznać prawdę”

Kapitan Will Akin szuka cały czas odpowiedzi na pytanie, które nurtuje najbliższą rodzinę – jak mogło dojść do tak niewyobrażalnej tragedii?

Mogę sobie tylko wyobrazić, jak to jest, gdy rodzic traci swoje dzieci. Nie wspominając już o dwójce… Myślę także, że nie doszło do morderstwa. Nie ma powodu, by sądzić, że ktokolwiek próbuje coś ukryć

Dramat, z którym rodzice nie mogą się pogodzić

Najgorsze jest to, że rodzice zaczęli siebie podejrzewać nawzajem. Śledczy mają nadzieję, że autopsja rozwieje wszelkie wątpliwości i prawda wyjdzie na jaw. Czekają na nią najbliżsi dziewczynek.

Ta sytuacja jest nietypowa i musimy się upewnić, że nikt nie kłamie i dopilnować, abyśmy doszli do sedna sprawy

Na stronie GoFundMe trwa zbiórka pieniędzy, która ma pokryć koszty pogrzebu sióstr

Za zgodą rodziny rozpoczynamy tę kampanię, aby zebrać pieniądze na pokrycie kosztów pogrzebu dla Ireland i Goodknight Ribando. Społeczność Kearney jest wyjątkowa. Pokażmy nasze wsparcie dla rodziny Ribando

Miejmy nadzieję, że ta podwójna tajemnicza śmierć niedługo zostanie wyjaśniona…

Może Cię zainteresować