×

Sukces Sary James! Wkrótce wystąpi w półfinale „America’s Got Talent”

Sukces Sary James! Polka już wkrótce wystąpi w półfinale „America’s Got Talent”. Jestem szczęśliwa i nie mogę się doczekać — napisała Sara na Instagramie.

Sara James w amerykańskim „Mam talent”. Pierwszy występ

Sara James ma dopiero 14 lat, a lista jej sukcesów jest coraz dłuższa! Ta dziewczyna ma niezwykły talent, co udowodniła, wygrywając czwartą polską edycję „The Voice Kids”. Zajęła też drugie miejsce podczas dziecięcej Eurowizji. Niektórzy nazwali Sarę „zaginioną córką Whitney Houston”. Amerykańska diwa wcale nie obraziłaby się za to porównanie, gdyby usłyszała głos Sary…

14-letnia Polka niedawno zgłosiła się na castingi do amerykańskiej wersji „Mam Talent”. Zaśpiewała utwór „Lovely” z repertuaru Billie Eilish i Khalida. Publiczność nagrodziła Sarę gromkimi brawami i owacjami na stojąco. Również jurorzy, na czele z Simonem Cowellem, zachwycili się Sarą. Juror wstał i nacisnął złoty przycisk! Tym samym zagwarantował Sarze miejsce w półfinale „America’s Got Talent”!

Sara James w Mam talent w Ameryce. Kiedy półfinał? Co śpiewa?

Półfinał „America’s Got Talent” z udziałem Polki odbędzie się już wkrótce. Sara James jest już w Stanach Zjednoczonych i przygotowuje się do swojego występu. Na razie nie wiadomo, co zaśpiewa.

To dzieje się naprawdę! Już za kilka dni, o godzinie 3:00 w nocy z wtorku na środę polskiego czasu – półfinał @agt na żywo, prosto z Los Angeles, z moim udziałem! Mimo 30 godzin spędzonych w podróży i ogromu pracy — jestem szczęśliwa i już nie mogę się doczekać! Trzymajcie za mnie mocno kciuki! Trochę się stresuję, ale przede wszystkim jestem super podekscytowana! Dziękuję za Wasze ciągłe wsparcie!

– napisała Sara na Instagramie.

Na nowych zdjęciach nastolatka pozuje na skrzyni z napisem: „America’s Got Talent”.

My trzymamy mocno kciuki i życzymy Sarze, żeby w USA mogła spełniać swoje marzenia!

 

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij