×

21-letnia dziewica 9 dni po pierwszym spotkaniu wyszła za mąż. W noc poślubną zaszła w ciążę

Czy istnieje coś takiego, jak miłość od pierwszego wejrzenia? Niektórzy mówią, że tak, a inni twierdzą, że jest to niemożliwe, bo związek trzeba wypracować i dobrze przemyśleć. Rosie Mac należała do tych drugich, kiedy jednak trafiła ją strzała amora, szybko zmieniła zdanie…

Czystość aż do ślubu

Rosie Mac ma 21 lat i jest początkującą aktorką oraz piosenkarką. Młoda dziewczyna ma też swoje zasady. Jedną z nich było to, że zachowa czystość dla tego jedynego. Jak sobie postanowiła, tak też się stało… Jednak wszystko wyglądało odrobinę inaczej niż można by sobie to wyobrazić. Jesteście ciekawi, dlaczego?

Spotkała ją „miłość od pierwszego wejrzenia”

Kilka miesięcy temu początkująca aktorka spotkała 24-letniego autora piosenek – Josha Breaksa. I stało się! Zakochała się bez pamięci. Wystarczyła krótka chwila. To było coś, co nazywamy „miłością od pierwszego wejrzenia”. Po kilku, a dokładnie po 9, dniach para była już małżeństwem. To jeszcze nie wszystko. Po czasie okazało się, że prawdopodobnie od nocy poślubnej Rosie była już w ciąży!

Niczego nie żałują

Młodej dziewczynie udało się więc stracić cnotę, wziąć ślub i zajść w ciążę w zaledwie 9 dni! Czy żałuje jakiejkolwiek ze swoich decyzji? Ależ skąd! Mało tego, zarówno ona, jak i jej mąż uznają, że wszystko to, jest najlepszym, co ich do tej pory spotkało. Są niemal pewni, że zostali dla siebie stworzeni!

„Moja mama i babcia zachowały dziewictwo do ślubu”

Rosie w rozmowie z The Sun zdradziła również, dlaczego zdecydowała się swoją cnotę podarować dopiero mężowi.

Nigdy nie wierzyłam w miłość od pierwszego wejrzenia. Myślałam, że związek trzeba gruntownie przemyśleć. Ale w pewnym momencie poznajesz kogoś i wiesz, że to ten jedyny. Moja mama i babcia zachowały dziewictwo do ślubu, bo tak nakazała im rodzina. Ja sama podjęłam taką decyzję. Chciałam podarować cnotę mojemu mężowi

Dodała także, że kolejną inspiracją była dla niej modelka Victoria’s Secret, Adriana Lima. W udzielanych wywiadach gwiazda otwarcie mówiła bowiem o zachowaniu czystości aż do ślubu.

Jak to wszystko się stało?

Już po trzech dniach od spotkania Josh wiedział, że chce poprosić Rosie o rękę. Jak pomyślał, tak też zrobił. 21-latka oczywiście bez zawahania się zgodziła. Para od razu zaczęła planować całą ceremonię ślubną.

Do ślubu doszło już po 6 dniach od zaręczyn. Jak wyglądał? Równie nietypowo, jak wszystko co działo się wcześniej. Zakochani ślubowali sobie miłość do samego końca w obecności meksykańskiego pastora. Pani młoda włożyła na tę okazję sukienkę z sieciówki i klapki, a pan młody koszulkę polo i jasne jeansy. Przyjęcie odbyło się w pizzerii. Co więcej, rodzice młodych zostali poinformowani o wszystkim dopiero po fakcie…

Nieplanowana ciąża

Wkrótce okazało się, że świeżo upieczona mężatka jest w ciąży. Wszystko wskazuje na to, że pociecha Rosie i Josha poczęła się w czasie nocy poślubnej, czyli dokładnie 9 dni od poznania się!

Wykonałam 5 testów, bo nie mogłam w to uwierzyć. Zalałam się łzami. Wcześniej mówiłam Joshowi, że nie planuję dzieci. To był szok

Oczywiście, gdy pierwsze emocje opadły, Rosie nie posiadała się ze szczęścia. Jest przekonana, że mając u boku takiego mężczyznę, świetnie da sobie ze wszystkim radę. Wierzy, że oboje doskonale sprawdzą się jako małżonkowie oraz jako rodzice.

Powodzenia! ?

Może Cię zainteresować

zamknij