×

Renata Kaczoruk wystąpiła w „Playboyu”. Internauci nabijają się z okładki

O Renacie Kaczoruk zrobiło się głośno za sprawą jej romansu z Kubą Wojewódzkim. Choć związek nie przetrwał próby czasu, 33-latka nie chciała dać o sobie zapomnieć i postanowiła zabrać się za zrobienie kariery solo. W tym celu zaczęła występować w programach telewizyjnych, takich jak „Azja Express” czy „Tańcu z gwiazdami”. I choć w ostatnim czasie kariera celebrytki nieco przycichła, teraz znów o sobie przypomniała.

Renata Kaczoruk w „Playboyu”

Do sklepów trafił właśnie kolejny numer popularnego czasopisma dla panów. Na okładce „Playboya” tym razem możemy zobaczyć wspomnianą wcześniej Renatę Kaczoruk. Widzimy na niej jak celebrytka pozuje na tle morza próbując jednocześnie zasłonić nagie ciało prześwitującym materiałem. Kiedy natomiast zagłębimy się w kolejne strony magazynu, możemy zobaczyć znacznie więcej.

<a href=Instagram">

Instagram

Reakcje internautów

„Playboy” z Renatą Kaczoruk w roli głównej błyskawicznie wzbudził emocje fanów, którzy otwarcie komentowali zdjęcia celebrytki w mediach społecznościowych. Ci bardziej spostrzegawczy dopatrzyli się zmian w ciele gwiazdy. Zmian, którym ma być winna niezbyt udana ingerencja grafika.

<a href=Facebook">

Facebook

Jakoś strasznie daleko pośladki od talii… Grzebane było bez znajomości anatomii?

Ale tyłek to jej powiększyli

Wygląda bardziej jak centaur niż kobieta. Nie wiem, kto tak zaszalał z Photoshopem, ale z pewnością nie wygląda to dobrze

Ten tyłek nie za daleko od reszty ciała?

Stażysta na darmowym stażu to chyba robił. Jezu, co się stało z tą gazetą… – czytamy w komentarzach

Czyżby graficy faktycznie przesadzili chcąc udoskonalić wygląd zewnętrzny celebrytki? Swoją drogą chcielibyście zobaczyć cały magazyn z Renatą Kaczoruk w roli głównej?

Może Cię zainteresować