×

Jeden z mężczyzn na obrazku jest porywaczem dziecka. Odpowiedź nie jest wcale oczywista

Czasami proste pytania bywają tymi najtrudniejszymi. Nie wszystko bowiem jest takie, jakie wydaje się być. Patrząc na to samo, dwie osoby mogą zobaczyć coś zupełnie innego. Dowodem może być poniższy psychotest.

Intrygujące fotografie

Poniżej zaprezentujemy zdjęcia przedstawiające trzech mężczyzn z dziećmi. Możemy przypuszczać, że są to ojcowie ze swoimi pociechami, chociaż tak naprawdę nie wiemy, jakie relacje ich łączą. Jednak według twórcy testu psychologicznego, jeden z panów jest porywaczem!

Zasady testu

Zadanie polega właśnie na wskazaniu rzekomego porywacza. Można wybrać tylko jednego z mężczyzn. W tym psychoteście nie ma jednej poprawnej odpowiedzi, ale wybór zdradza kilka informacji na temat Twojej osobowości.

Który mężczyzna, Twoim zdaniem, jest porywaczem?

Wybierz – A, B lub C, a następnie przeczytaj odpowiedź.

imgur.com

Odpowiedź A

Jesteś lekkoduchem, który woli omijać przeszkody niż je zwalczać. Na świat patrzysz przez różowe okulary i we wszystkim znajdujesz pozytywne strony. Zdarza Ci się długo nad czymś zastanawiać. Masz też skłonności do zamartwiania się. Jednak zawsze dochodzisz do wniosku, że wszystko będzie dobrze. Nie lubisz tracić czasu na kłótnie, czy obrażanie się. Jesteś osobą prostolinijną i tryskającą szczęściem.

Odpowiedź B

Jeśli się czegoś podejmujesz, dajesz z siebie 200 %. Jesteś perfekcjonistą i do każdego zadania podchodzisz bardzo poważnie. Zakładasz, że uda Ci się je wykonać. W swoim życiu na pierwszym miejscu stawiasz rodzinę i przyjaciół. Wiesz, że zawsze możesz na nich polegać, ale również sam ich wspierasz. Nie lubisz ryzykować, wolisz utarte schematy. W związku z tym, rzadko opuszczasz własną strefę komfortu.

Odpowiedź C

Jesteś ogromnym optymistą. Kochasz ludzi i cały świat. Wszystko widzisz w jasnych barwach. Pozytywne nastawienie nie opuszcza Cię nawet w trudnych chwilach. Wszystko ma dla Ciebie sens i nic nie dzieję się bez przyczyny. Polegasz na pierwszym wrażeniu, które może Cię jednak czasami zwodzić. W ludziach widzisz tylko dobro, więc musisz uważać, aby Cię nie wykorzystywali.

Czy zgadzacie się z oceną waszej osobowości?

Może Cię zainteresować