×

Prezerwatywa zamiast zapłaty za rachunek! „To było jak splunięcie w twarz”

Prezerwatywa zamiast zapłaty za rachunek. Myślicie, że to kiepski żart? No cóż w jednym z wrocławskich lokali naprawdę doszło do takiej sytuacji. Dwie klientki nie dość, że nie zostawiły pieniędzy, to jeszcze zrobiły coś tak okropnego.

Prezerwatywa zamiast zapłaty za rachunek

Do przykrego incydentu doszło kilka dni temu we wrocławskiej restauracji „Remont”. Opisali go właściciele lokalu na firmowym profilu w mediach społecznościowych.

Bardzo chcieliśmy podziękować dwóm „klientkom”, które w tych ciężkich czasach postanowiły w podskokach opuścić lokal a w formie zapłaty zostawiły nam oto taki prezent.

Wierzymy, że karma wróci.

A wizerunek zostanie udostępniony.

Jest nam przykro, że niektórzy ludzie wykorzystują nasze zaufanie i zaangażowanie.

P.S. Życzymy aby kiedyś Wam zabrakło tej „gumki”

Prezerwatywa zamiast zapłaty za rachunek
Facebook

Gdy kelnerki chciały zebrać pozostawione pieniądze, doznały niemałego szoku. Klientki zamiast zapłaty za rachunek i napiwku zostawiły prezerwatywę. Pracownice lokalu były wstrząśnięte. Jedna z nich udzieliła nawet krótkiego wywiadu dla Radia Eska:

Byłyśmy we trzy na zmianę. Dziewczyny te od razu zrobiły złe wrażenie i mocno je obserwowałyśmy. Były podejrzane i nie wzbudzały w nas zaufania. Sprytnie wykorzystały naszą nieuwagę i po prostu wyszły. Gdy podeszłam do stolika, zobaczyłam zamiast pieniędzy – prezerwatywę. To było jak splunięcie w twarz.

Panie już namierzono

Wiadomo, że właściciele restauracji udostępnili wizerunki obu pań policji. Co więcej, obie udało się już nawet zidentyfikować. Pod postem w komentarzu możemy przeczytać:

Kochani w związku z tym, ze skontaktowała się z nami mama jednej z dziewczyn i przeprosiła oraz uregulowała część rachunku, usunęliśmy zdjęcie dziewczyny. Natomiast druga z dziewczyn nie poczuwa się do odpowiedzialności, nie wyraża chęci zapłaty za siebie (tak, ta która wrzuciła nam kondoma), nadal widnieje na naszym fb – może ktoś chce ją otagować i poinformować, ze za jedzenie należy zapłacić 😉

Źródła: www.facebook.com, www.eska.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij