×

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler. Sam zrealizował nominację, teraz czas na restauratorkę

Paweł Mikołajuw znany jako Popek od zawsze budził spore kontrowersje. Kontrowersje, których przyczyną jest wygląd artysty, podejście do życia, muzyka, jaką tworzy czy szalone pomysły. Teraz nadszedł czas na kolejny z nich. Jak się okazuje, Rapel zapoczątkował w naszym kraju nowe, internetowe wyzwanie, które ma na celu pokazać wsparcie dla Britney Spears. W związku z tym podzielił się w mediach społecznościowych specjalnym nagraniem, na którym widać, że w ramach sojuszu goli sobie głowę na łyso. Na koniec rzucił wyzwanie innej gwieździe ze świata show-biznesu.

Popek nominuje Magdę Gessler

Artysta przyjął wyzwanie i podał pałeczkę dalej. W tym celu nominował do ogolenia głowy na łyso… Magdę Gessler. Myślicie, że podejmie wyzwanie?

Pamiętacie, że kiedyś Britney Spears obcięła się na łyso. Strasznie płakała. Nominowała mnie do tego challenge’u, że ja mam sobie ogolić głowę na łyso. Zrobię to. Ale ja nominuję Magdę Gessler – powiedział na filmiku i chwycił maszynkę do ręki

Restauratorka póki co nie odpowiedziała

Czy Magda Gessler pozbędzie się swoich pięknych, kręconych włosów? Póki co chyba nikt w to nie wierzy. Z drugiej strony ciekawe, w jaki sposób odniesie się do nominacji, o której publicznie poinformował fanów Popek.

Internauci również nie wierzą, że restauratorka odważy się na tak odważne posunięcie.

Magda Gessler na łyso? Hmm… to tak, jakby Jerzy Urban zapuścił włosy.

A Pani Magda niech nominuje rutkowskiego, każdy chce zobaczyć ten kwadratowy caban

Magda jest za poważna, by podjąć się wyzwania –  czytamy w komentarzach pod nagraniem Popka

Instagram

Instagram

Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój sytuacji i samego wyzwania. Myślicie, że któraś z gwiazd również weźmie w nim udział?

Może Cię zainteresować