×

Tata chciał dać lekcję pokory swojemu synowi, po tym jak trzasnął drzwiami prosto przed jego twarzą

Wychowanie nastolatka może być trudne. Temperament wydaje się nie do opanowania, a czasem jest bardzo głośno. Choć każdy nastolatek przeżywa takie chwile, to nie znaczy, że tak będzie zawsze. Młode osoby są jakby zaprogramowane do buntu przeciwko rodzicom. Każdy rodzic musi wybrać ścieżkę porozumienia. Będzie ciężko.

Oczywiście każdy ma prawo do własnej decyzji tak długo, jak nikt nie ucierpi. Niektórzy rodzice dają swoim dzieciom szlaban, inni nakładają obowiązki, by nauczyć ich odpowiedzialności.

Cóż ten nastolatek dostał więcej niż się spodziewał trzaskając ojcu drzwiami w twarz o jeden raz za dużo.

Oto część zdjęcia, którą chłopak wysłał to swojej mamy po wybuchu. Już widzimy skruchę na jego twarzy.

Czy widzimy czego brakuje? Przyjrzyjmy się trochę bliżej, tam gdzie powinny być zawiasy. Nie ma drzwi! Jednak ten tata nie zabrał synowi po prostu drzwi. Ojciec chłopaka był bardziej twórczy!

drzwi (2)

Przy pomocy piły…

drzwi (3)

Zaplanował małe arcydzieło z ukochanymi drzwiami syna.

drzwi (4)

I gotowe! Nowe holenderskie drzwi dla syna, który stracił prawo do prywatności. To na pewno nauczy go stosownego zachowania względem rodziców.

drzwi (1)

Składamy ukłon w stronę taty za pomysłowość, to raz. Dwa, czasem utrata tylko połowy jest bardziej wstydliwa.

Po opublikowaniu zdjęć, użytkownicy reddit rozpisali się o podobnych karach. Lekcja chyba przebiegła pomyślnie. Nie tylko on ma zabawne wakacje! Tak więc drodzy rodzice, odrobina pomysłowości może pomóc częściowo rozwiązać wasze problemy. Co do nastolatków, lepiej ograniczcie swój bunt, rodzice nadal mają przewagę.

Może Cię zainteresować