×

By rozbawić przyjaciółkę, 20 lat po jej ślubie, kobieta publikuje swoje zdjęcie w sukni druhny

Wiele panien młodych zatrzymuje suknię ślubną. Jest to nie tylko wspaniała pamiątka z wielkiego dnia, ale niektóre pary decydują się „powtórzyć” ceremonię kilkanaście lat później.

Podobnie jest z druhnami. Zatrzymują swoje piękne kreacje na pamiątkę, niekiedy mając nadzieję, że przytrafi się okazja, by założyć ją ponownie.

Tammi Sauer w 20. rocznicę ślubu opublikowała na swoim Facebooku post, w którym wspominający wesele. Oczywiście nie zabrakło zdjęcia z ceremonii.

Pojawiły się także żartobliwe przeprosiny do druhen za sukienki, które wybrała sama panna młoda. Kreacje oczywiście były dopasowane do sukni ślubnej. W 1995 roku z pewnością robiły furorę i Tammi miała nadzieję, że jeszcze kiedyś przydadzą się jej przyjaciółkom. Wraz z przemijającą modą, kobieta szybko zmieniła zdanie.

Opublikowany przez Tammi Kippes Sauer Sobota, 17 czerwca 2017

Jedna z druhen, Heidi Mann, miała jednak zupełnie inne zdanie i nie miała zamiaru przyjmować przeprosin, co skutkowało zabawną sytuacją.

„Co masz na myśli przepraszając za sukienki? Ja cały czas noszę swoją.” – brzmiał komentarz Heidi

Kobieta opublikowała zdjęcia, na których wykonuje codzienne czynności w wyżej wspomnianej kreacji. Ludzie natychmiast pokochali żart Heidi, a oprócz tego trzeba przyznać, że nawet po 20 latach, kobieta nadal prezentuje się rewelacyjnie w sukni druhny.

Heidi przyznaje, że ma kolekcję starych sukni, które trzyma na pamiątkę. Czasem ubiera je, by rozbawić członków rodziny.

Kiedy ubrała suknię druhny, mąż zapytał ją, dlaczego ma na sobie abażur. Heidi pragnęła rozbawić przyjaciółkę, a Tammi była zachwycona żartem. Żadna z kobiet jednak nie spodziewała się, że dowcip stanie się tak popularny i rozbawi szersze grono użytkowników mediów społecznościowych.

Jeśli chodzi o pamiątki z przeszłości, wszyscy je gdzieś chomikujemy. Pomysł Heidi był jednak strzałem w dziesiątkę!

Może Cię zainteresować