×

Polacy potrafią bawić się nawet w pracy! Film z budowy w Oslo stał się hitem!

Aż chciałoby się powiedzieć: „Polak to jednak potrafi!”, a dowodem na potwierdzenie tych słów jest film, który trafił niedawno do sieci. Widzimy na nim naszych rodaków, którzy pracują na budowie w Oslo. Niby nic zaskakującego, ale wideo podbiło serca internautów.

Film trafił do sieci za sprawą związku zawodowego, który prężnie rozwija się w Norwegii i obejrzało go ponad 900 000 osób!

W internacie znalazł się wprawdzie pod koniec listopada, ale dopiero teraz podbija serca. Ludziom spodobało się to, że mimo ciężkiej pracy, Polacy potrafią okazać serce do tego, co robią, a przy okazji umilają sobie (i innym ?) czas, śpiewając polskie przeboje.

Praca na wesoło!

Polscy pracownicy w miejscu pracy – centrum Oslo. Życzymy wszystkim tak dobrych humorów w pracy!Zgodnie z kodeksem pracy każdy ma prawo do pozytywnego środowiska pracy pod względem psychosocjalnym, czyli nie tylko zakaz: mobbingu i prześladowania ale także środowisko pracy powinno być miejscem gdzie pracownicy dobrze się czuje pod względem psychosocjalnym.Solidarność w czystej postaci!Solidarni jesteśmy silniejsi!To jak to było?"….Polska biało czerwoni……"

Opublikowany przez Solidaritet Ekte Fagforening Sobota, 24 listopada 2018

Sami powiecie, że aż ma się ochotę zabrać do pracy, prawda?!

Panowie, skradliście także nasze serca. Brawo!

Może Cię zainteresować

zamknij