×

Zamiast nosić pierścionek na palcu, ludzie go ‚wszczepiają’. Wygląda to dość niepokojąco

Piękny pierścionek zaręczynowy to coś, co chciałaby otrzymać każda zakochana kobieta. Piękny to jednak pojęcie względne – w końcu każdy ma swój gust. Podczas gdy jednej osobie może podobać się pierścionek z brylantem, dla innej najlepszym wyborem będzie klasyczny i delikatny. Dzisiaj wybór jest przeogromny.

Podczas gdy jedni lubią pierścionki, inni decydują się na wytatuowanie biżuterii, a jeszcze inni… No właśnie. Niektórzy uważają, że ich palce są idealnym miejscem do tego, aby wszczepić w nie pierścionki.

<a href= Cultura Colectiva + ">

Cultura Colectiva +

Zdania na temat przekłuwania palca są bardzo podzielone:

Przykro mi, jeśli ktoś nie może pozwolić sobie na założenie obrączki. Może taka osoba wcale nie powinna brać ślubu? Pierścionek, który jest w palcu jest tandetny i nie ma w tym nic ładnego – pisze Carrie Lynn.

<a href=Cultura Colectiva +">

Cultura Colectiva +

To coś zupełnie nowego. Co kto lubi. Jeśli się to komuś podoba, nie mam zupełnie nic przeciwko – komentuje kolejna osoba.

A Tobie jak się podoba nowy trend? Jeśli nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałeś, poniżej możesz obejrzeć nagranie, które pokazuje przebieg całego zabiegu wszczepiania pierścionka.

Zdecydowałabyś się na coś takiego?

The Middle Finger Piercing

Would you ditch your wedding ring to get one of these?

Opublikowany przez Cultura Colectiva + Wtorek, 20 lutego 2018

Może Cię zainteresować