in

10 urodowych i makijażowych trendów, które będą na topie w 2017 roku. Koniec z konturowaniem twarzy!

Jak pewnie wszyscy wiemy, moda zmienia się co jakiś czas i to, co było hitem w latach siedemdziesiątych, dziś może być kiczem. Tak samo pewnie będzie z tym, co aktualnie nam się podoba. Kiedyś nasze dzieci będą się z tego śmiać – nie ma na to reguły. Temat ten dotyczy nie tylko ubrań, ale i kwestii urodowych. Popularne fryzury i makijaże szybko się zmieniają i nawet nie zauważamy, gdy płynnie się to wszystko między sobą zaciera. Oczywiście należy pamiętać także o tym, że to co jest na fali teraz, niekoniecznie będzie do nas pasować. Fajnie jest się inspirować, ale zawsze należy pamiętać o tym, aby zachować swoją indywidualność.

Z racji tego, że rok 2016 powoli się kończy, prezentujemy Wam 10 trendów, które będą na topie w 2017 roku.

Który Ci się najbardziej spodobał?

W nadchodzącym roku stawiać powinno się na naturalny wygląd brwi, które nie powinny być regulowane. Zapomnij o namalowanych kreskach!

W tym temacie stawia się na przerysowany efekt, dlatego warto zaopatrzyć się w sztuczne rzęsy.

Tak bardzo popularny w tym roku makijaż ‚nude’ odejdzie w zapomnienie. W 2017 roku modne będą eyelinery i cienie w kolorach tęczy.

Dobra wiadomość dla wszystkich tych pań, które nigdy nie opanowały tej sztuki do perfekcji. Nadchodzący rok stawia na naturalność bez żadnych skomplikowanych form. Wystarczy, że delikatnie podkreślisz kości lub naniesiesz róż na policzki. Więcej nie trzeba!

Ten trend był wyjątkowo popularny, ale zostanie zastąpiony przez kuszące błyszczyki. Dzięki nim usta będą wydawać się większe i bardziej ponętne.

Soczyste maliny, truskawki czy porzeczki na ustach to jest to, czego będziemy chciały w 2017 roku. Ciemne kolory odłóż na jakiś czas.

Jeśli chodzi o włosy, królować będą drobne loczki, które wykonasz lokówką o małej średnicy. Musisz pożegnać się z falami w stylu retro.

W tym temacie musimy się trochę uspokoić i wybierać spokojniejsze tony.

Szał, który opanował dziewczyny na noszenie luźnych koczków stopniowo przygasa. Ustępuje miejsca misternie upiętym fryzurom.

Księżycowy manicure już nie będzie trendem w stylizacji paznokci. W 2017 roku będzie zastąpiony przez coś zupełnie innego – radosny, jasny french manicure.

Źródło i fotografie: brightside.me