×

Chłopiec skarżył się na ból dziąseł. Kiedy mama zajrzała do jego ust, znalazła coś nietypowego.

Kale, syn Sary Guidry, skarżył się ciągle na ból w dziąsłach. Zmęczona już słuchaniem matka, postanowiła przyjrzeć się jego ustom, aby znaleźć przyczynę.

Przy pomocy latarki i pęsety, poprosiła, aby syn otworzył szeroko usta. Dziąsła były mocno czerwone i wyglądało na początki stanu zapalnego.

Sara zobaczyła, że coś było osadzone wewnątrz dziąsła, po czym wyciągnęła kawałek paznokcia.

Wielu z nas obgryza paznokcie z różnych powodów. Często jest to stres lub lęk. Jest to bardzo zły nawyk, z którym próbuje się uporać każdy obgryzający. Potrafi doprowadzić, do wielu nieprzyjemnych sytuacji, jakim przykładem jest tutaj Kale.

Kiedy Sara wyciągnęła paznokcia z dziąsła syna, była w ogromnym szoku. Wiedziała, że obgryza paznokcie, ale nigdy nie sądziła, że może on utknąć w dziąśle i wyrządzić tyle bólu.

Teraz Sara dzieli się swoją historią wśród Internautów, aby ostrzec wszystkich przed popełnieniem takiego błędu.

Gdy Sara znalazła jeden kawałek paznokcia, a ból wcale nie ustępował, postanowiła rozejrzeć się na całej powierzchni dziąseł.

Łącznie znalazła kilka kawałków paznokci, które wbiły się w różne miejsca!

To dziwne, że chłopiec miał ich aż tyle, ale okazało się, że kiedy obgryzał paznokcie, to bawił się nimi w ustach. Pchał je w każdą stronę, a wtedy kawałki wnikały w kieszonki pomiędzy zębami mlecznymi a stałymi.

Chociaż obgryzanie paznokci nie zawsze kończy się tak źle, to Sara wie, że nie może pozwolić, aby jej syn nadal kontynuował ten straszny nawyk, i uczula wszystkich, że może doprowadzić to do stanu zapalnego dziąseł i strasznego bólu, czego nikomu nie życzy.

Zobaczcie sami, że te kawałki paznokci są ledwo widoczne w dziąsłach.

Może Cię zainteresować

zamknij