×

Paznokcie Kylie Jenner obrzydziły jej fanów. Porównują manicure do grzybicy!

Jak wzbudzić sensację, pokazując tylko manicure? Dla tej celebrytki nie ma rzeczy niemożliwych. Paznokcie Kylie Jenner wywołały zaskakujące emocje. Jej fani piszą, że teraz wygląda, jakby miała grzybicę!

Najlepiej zarabiająca celebrytka

Kylie Jenner to najmłodsza ze słynnych sióstr. Ma 23 lata i rzeszę fanów na całym świecie. Ma również imponujący, jak na tak młodą celebrytkę, majątek. Według Forbesa (dane z ubiegłego roku), majątek Kylie może wynosić nawet 900 milionów dolarów. W 2020 roku uznano ją za najlepiej zarabiającą celebrytkę na świecie. Kylie udało się nawet wyprzedzić swoją starszą siostrę Kim Kardashian, której dochody szacowano na 2 razy mniejsze.

Kylie zarobiła miliony dzięki swojej firmie, Kylie Cosmetics, którą założyła, gdy miała zaledwie 18 lat. Zaczęło się od pomadek, które rozchodziły się niczym świeże bułeczki. Klientki z całego świata oszalały na ich punkcie.

Potem firma Kylie zaczęła wprowadzać stopniowo kolejne kosmetyczne produkty. I one stawały się hitem. Celebrytka otwarcie przyznała, że nie spodziewała się tak ogromnego sukcesu firmy.

Paznokcie Kylie Jenner

Jak przystało na założycielkę firmy kosmetycznej, Kylie uwielbia kolorowy makijaż, ale to bardzo długie paznokcie są znakiem rozpoznawczym celebrytki. Kylie rzadko pokazuje się w swoich naturalnych paznokciach. Uwielbia tipsy i szalony, nieco kiczowaty manicure, który szybko rzuca się w oczy. Ale tym razem, jak twierdzą fani, celebrytka trochę przesadziła.

Być może Kylie skończyły się pomysły na to, w jakim manicure się pokazać. A może chciała po prostu przyciągnąć uwagę. Jeśli tak, w pełni jej się to udało, chociaż ostatnia stylizacja jej paznokci nie spotkał się ze zbyt ciepłym odbiorem.

Kylie postawiła na french w pomarańczowym odcieniu. Został on jednak dodatkowo ozdobiony… no właśnie – czym? To wypukłe elementy, które miały prawdopodobnie wyglądać, jak krople wody. Zamiast tego fani Kylie dostrzegli w nich… infekcję grzybiczą. Inni dopatrzyli się z kolei podobieństwa do opryszczki.

Jedno jest pewne – Kylie wie, jak zwrócić na siebie uwagę nawet wtedy, gdy pokazuje wyłącznie paznokcie. Biorąc pod uwagę, że 23-latka od dawna wyznacza trendy, aż strach pomyśleć, w jakim kierunku będzie zmierzał manicure…

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij