×

Partner Lary Gessler świętuje przeprowadzkę… bez ubrań. Internautka zażenowana

Partner Lary Gessler bez ubrań świętuje przeprowadzkę do nowego mieszkania. Para spodziewa się dziecka, dlatego zależało im na większym lokum. Widocznie wszystko poszło po ich myśli, bo przyszły tatuś nie kryje radości z tego powodu.

Dziecko w drodze

Nie da się ukryć, że show-biznes przeżywa ostatnio prawdziwy baby boom. Niedawno do grona szczęśliwych mam dołączyły Maja Hyży oraz Agnieszka Radwańska. Teraz na narodziny swojej pierwszej pociechy z niecierpliwością wyczekuje Lara Gessler.

Córka znanej restauratorki nie zamierza zatajać szczegółów swojej ciąży. Chętnie dzieli się w mediach kolejnymi zdjęciami i wyznaniami. Jakiś czas temu ujawniła chociażby informację o płci dziecka. We wpisie poinformowała, że w przeciwieństwie do innych gwiazd show-biznesu nie zamierza ukrywać twarzy swojego maleństwa przed całym światem.

Ostatnio Lara Gessler wzięła też udział w odważnej sesji zdjęciowej na jednej z warszawskich ulic. To nie spotkało się jednak z uznaniem ze strony niektórych fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Teraz na podobne zdjęcie odważył się… ukochany celebrytki. Miał ku temu ważny powód.

Partner Lary Gessler bez ubrań

W związku z powiększeniem się rodziny, Lara Gessler i jej partner Piotr Szeląg postanowili zmienić mieszkanie na większe. W czwartek (30 lipca) ciężarna restauratorka pochwaliła się w sieci, że udało się im wprowadzić do nowego lokum. Na InstaStory napisała:

3 dni przygotowań do przeprowadzki. Dziś przeprowadzka i świat wygląda tak! Pamiętajcie, że prawdziwa robota zaczyna się po przeprowadzce.

Piotr Szeląg również postanowił pokazać, jak szczęśliwy jest z powodu udanej przeprowadzki. W piątek (31 lipca) opublikował post, który wywołał niemałe zamieszanie. Mężczyzna bowiem siedzi na krześle przy stole w nowej kuchni… bez ubrań. Jak czytamy pod postem:

W eklektycznym nastroju. Stary bałagan w nowym porządku.

Posypały się komentarze

Zdecydowana część internautów (zwłaszcza panie) pozytywnie zareagowała na taki sposób świętowania. Pod zdjęciem możemy znaleźć takie komentarze:

To się nazywa…luzik..

Co za radosna twarz!

Ale czaaad!!!!

Ha ha ha artystyczne bałłaganerro na najwyższym poziomie HA ha ha a pan cały happy i Tak trzymać ..A CO na to szefowa ????

Jedna z obserwujących była jednak zażenowana zachowaniem mężczyzny. Szczególnie nie spodobał się jej jeden fakt:

Nie wierzę, że prawnik czynnie wykonujący swój zawód wstawia takie fotki.

Czy partner Lary Gessler przekroczył granice dobrego smaku?

Źródła: www.plotek.pl, www.pudelek.pl, party.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować