×

Każda kobieta chciałaby tak wyglądać w jej wieku! Ludzie biorą ją za dziewczynę własnego syna!

Pamela Jay to 54-letnia kobieta z Yorkshire. Brzmi to zwyczajnie, jednak wcale takie nie jest…

Mimo, że jest już matką 22-letaniego mężczyzny, wygląda jak jego dziewczyna. Co więcej, ludzie bardzo często tak sądzą. Wszystko z powodu jej bardzo młodego wyglądu. Skóra o niezwykłym blasku, gęste włosy i żadnych zmarszczek.

Tak właśnie wygląda Pamela!

Pani Jay na szczęście nie ukrywa, jaki jest jej sposób na tak wspaniały wygląd! Chętnie dzieli się nim z innymi. Codziennie ćwiczy, zdrowo je i używa oleju kokosowego!

To wszystko dodaje jej młodzieńczego blasku!

Pamela zdradza nawet, że:

Ludzie często zarzucają mi kłamstwo, kiedy mówię ile mam lat. Dochodzi nawet do tego, że muszę pokazywać mój dowód osobisty, by potwierdzić datę urodzenia. Ba! Nawet ja sama patrzę czasem w lustro i nie wierzę, że mam 54 lata!

Kiedyś, gdy Pani Jay wraz z synem oglądała mieszkania do wynajęcia, agent nieruchomości wziął ich za parę.

Pamela budzi się codziennie o 6 rano i zjada zdrowe śniadanie, składające się z ekologicznych jaj oraz bezglutenowych tostów. Do tego wypija filiżankę czarnej kawy z łyżką oleju kokosowego.

Wieczorem przed pójściem spać masuje swoje ciało, peelinguje je, kąpie się i dokładnie nawilża olejem kokosowym. Twierdzi, że to przede wszystkim on pozwala jej utrzymać tak młody wygląd. Stosuje go dosłownie do wszystkiego!

Pamela korzysta też z innych kosmetyków, ale stawia przede wszystkim na te o naturalnym składzie. Podobnie jak z jedzeniem – wybiera tylko ekologiczne i zdrowe produkty. Oprócz tego używa w swojej kuchni wielu przypraw, takich jak: kurkuma, imbir czy kminek.

Pani Jay pije dużo filtrowanej wody, ćwiczy rano jogę, a wieczorem praktykuje medytację. Dodatkowo, raz w tygodniu uczęszcza na siłownię, gdzie korzysta z sauny. Jeździ także do SPA, w którym poddaje się detoksykującej kąpieli z kryształkami soli himalajskiej oraz maseczkom.

Prawie nic się nie zmieniła!

My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, a Wy?

Może Cię zainteresować