×

To, co zauważysz jako pierwsze na tym obrazku, pozwoli Ci dowiedzieć się o sobie czegoś więcej

W sieci krąży wiele testów psychologicznych, które bazują na obrazkach. Dziś mam da Was kilka takich, zebranych w całość. To, co uda Wam się dostrzec na tych rysunkach jako pierwsze, może wiele zdradzić na temat Waszej osobowości, zdolności oraz ukrytych obaw. Gotowi?

#1

Filary oznaczają, że zawsze szukasz strefy komfortu, w której jesteś bezpieczny. Musisz mieć jednak świadomość, że jeżeli chcesz osiągnąć coś w życiu, powinieneś się w końcu z niej wydostać. Z kolei dostrzeżeni mężczyźni oznaczają, że nie masz ograniczeń i potrafisz ryzykować. Jesteś wolnym duchem.

#2

Mężczyzna stojący przy drzewie oznacza, że jesteś typem samotnika i najlepszy odpoczynek dla Ciebie to czas, w którym poczytasz książkę, weźmiesz rozluźniającą kąpiel czy po prostu w spokoju poleżysz i pomyślisz. Twarz oznacza, że jesteś otwarty na uczenie się nowych rzeczy i nie boisz się zmian w swoim życiu.

#3

Na tym rysunku można odnaleźć 3 rzeczy. Jeśli pierwsza rzuciła Ci się w oczy litera „A”, oznacza to, że potrafisz dostrzegać najmniejsze szczegóły. Jeżeli jako pierwszy dostrzegłeś samochód, to znaczy, że cenisz sobie wolność, lubisz poznawać nowych ludzi i podróżować do miejsc, w których nigdy nie byłeś. Z kolei lornetka nie oznacza nic innego jak to, że masz zdolność myślenia analitycznego.

#4

Ten rysunek można interpretować na 2 sposoby. Jeżeli jako pierwszą zobaczyłeś łódź, to prawdopodobnie jesteś osobą bardzo kreatywną. Z kolei krokodyl oznacza praktyczność i potrzebę poczucia bezpieczeństwa.

#5

Na tym obrazku znajdują się 2 osoby. Jeżeli udało Ci się dostrzec jako pierwszą młodą dziewczynę, to znaczy, że myślisz bardzo analitycznie i jesteś osobą bardzo rozważną. Z kolei zauważenie starca, oznacza, że posiadasz ogromną delikatność i wrażliwość. Jesteś też osobą, która zawsze myśli o innych.

#6

Jeżeli dostrzeżesz na tym obrazku świecę, z pewnością jesteś introwertykiem, który nie bardzo lubi towarzystwo ludzi. Z kolei twarze oznaczają ekstrawertyka, który uwielbia spędzać czas z ludźmi i bez trudu się z nimi dogaduje.

#7

Kobieta w tym przypadku oznacza, że jesteś osobą, która ma problemy ze stabilnością emocjonalną. Z kolei czaszka oznacza, że masz trudności z podejmowaniem decyzji i obawiasz się swojej niepewnej przyszłości.

#8

W tym przypadku jabłko oznacza podświadomy strach przed śmiercią, a nóż przed poważnymi chorobami. Z kolei motyl mówi o lęku przed zdradą ze strony najbliższych. Gąsienica znaczy, że boisz się zjawisk paranormalnych.

#9

Na tym obrazku możemy zobaczyć twarz kobiety lub mężczyzny. To, co jako pierwsze zobaczą mężczyźni, powie coś o ich osobowości. Z kolei to, co dostrzegą kobiety, zdradzi więcej m.in. o potrzebach.

Mężczyzna:
Pan, który na pierwszy rzut oka dostrzegł mężczyznę, może mieć problem z relacjami z innymi mężczyznami. Trzyma ich od siebie z dala i zdecydowanie woli towarzystwo pań. Z kolei kiedy zobaczył kobietę, oznacza to, że już długo szuka swojej prawdziwej miłości.

Kobieta:
Kobieta w przypadku pań oznacza, że w pełni akceptują swoją osobę i mają pozytywny stosunek do ludzi. Mężczyzna znaczy, że dana pani poszukuje romantycznego partnera i ma skłonności do dużego popędu seksualnego.

Może Cię zainteresować

zamknij