×

Po stracie ukochanego pupila, otrzymał od syna wyjątkowy prezent. Łzy szczęścia mówią wszystko

Utrata ukochanego czworonoga bywa bardzo bolesna, zwłaszcza jeśli zwierzak był dla nas jak członek rodziny. Śmierć psa, który przez kilka lat był naszym towarzyszem i najlepszym przyjacielem jest jak wielka dziura w sercu. Nic więc dziwnego, że po ich śmierci długo nie możemy wrócić do normalności.

Pewna rodzina niedawno opłakiwała odejście psa o imieniu Trixie. Czworonóg był ulubionym pupilem taty, który długo nie mógł pozbierać się po śmierci zwierzaka. Syn mężczyzny, postanowił zrobić mu niespodziankę i zakończyć jego smutki. Nowy pies okazał się rasową suczką owczarka niemieckiego, która wygląda niemal identycznie jak wcześniejszy pupil.

Na początku filmiku widać, jak mężczyzna z kamienną twarzą stoi na podjeździe przed domem, lecz kiedy dostaje pudełko z malutkim pieskiem, natychmiast zaczyna płakać

Rodzina zdecydowała,że najlepszym rozwiązaniem na smutek związany ze śmiercią Trixie będzie nowy piesek. Kiedy tylko mężczyzna wyciąga szczeniaka z pudełka, tuli się do niego i ze łzami w oczach mówi:

Wyglądasz jak moja malutka dziewczynka. Dziękuje!

Wygląda na to, że mężczyzna od razu polubił malutką suczkę o imieniu Piper. Z pewnością będzie dla niej bardzo dobrym właścicielem, a pupil – oddanym przyjacielem!

Zobaczcie sami!

Source: Emotional Dad Receives German Shepherd Puppy Surprise by Julialeigh24

Może Cię zainteresować

zamknij