×

Młoda mama pokazuje, jak zmieniło się jej ciało po 3 dzieci. Nie ma nic do ukrycia

Na Instagramie pełno jest mam, które pokazują zalety macierzyństwa na idealnych zdjęciach z zawsze uśmiechniętymi dziećmi. Nie brakuje też kobiet, które zaledwie kilka dni po porodzie chwalą się swoimi płaskimi brzuchami. Jednak to w żaden sposób nie odzwierciedla codzienności większości mam.

Macierzyństwo jak z obrazka

Media społecznościowe mogą mieć zgubny wpływ nie tylko na pełnych kompleksów nastolatków. Ten problem często dotyka także młodych mam. Oczekiwania względem macierzyństwa widzianego przez różową soczewkę Instagrama z impetem rozbijają się o brutalną rzeczywistość.

Nietypowa insta matka pokazuje jak naprawdę wygląda macierzyństwo

Jedna z mam postanowiła przeciwstawić się trendowi mam fit. Ma trzech synów i sama nazywa siebie… ambasadorką normalności. Kylee Austin za każdym razem stawia na szczerość, bez względu na to, jak bardzo brutalna jest prawda. Otwarcie pokazuje, co ciąże zrobiły z jej ciałem i że wychowanie dzieci nie jest drogą usłaną różami.

Niektóre osoby, które trafiły na jej profil, są zdania, że kobieta zniechęca do założenia rodziny. Jednak naszym zdaniem robi świetną robotę. W ten sposób wszyscy, którzy planują dzieci mogą dokładnie zobaczyć, z czym wiąże się rodzicielstwo. Nie martwilibyśmy się o przyrost naturalny tak bardzo, jak przeciwnicy Kylee Austin – w końcu prawda zawsze się obroni.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

Nietypowa insta matka ma już pępek!

W końcu i Kylee Austin postanowiła zrobić coś z rozciągniętą skórą na brzuchu. W jej przypadku dieta i ćwiczenia nie były już w stanie poprawić wyglądu w tej problematycznej części ciała. Konieczne było wycięcie nadmiaru skóry, dlatego insta mama zdecydowała się na zabieg.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez K Y L E E A U S T I N (@mrskyleeaustin)

Jak pisała później na swoim profilu, z nieukrywaną radością:

Mam pępek! Po raz pierwszy od PIĘCIU lat mam pępek z powrotem! Chociaż uwielbiam i kocham moje ciało po porodzie, jestem podekscytowany faktem, że kiedy patrzę w dół, znów go widzę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez K Y L E E A U S T I N (@mrskyleeaustin)

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij