×

Niemowlak gwiazdą Internetu. Kim jest Big Baby z Tik Toka?

Niemowlak gwiazdą Internetu. „Wielkie Dziecko” wygląda jak dorosły człowiek zamknięty w ciele niemowlęcia. Nagranie zdążyło już podbić serca użytkowników Twittera i Tik Toka. Uprzedzamy: tego nie da się zapomnieć…

Kim jest Big Baby (Wielkie Dziecko)?

Olbrzymia, dziecięca postać przewija się przez Twittera i Tik Toka. Na nagraniu widać gigantycznego niemowlaka, świeżo wypudrowanego talkiem i ubranego w pieluchę, który z bezczelnym uśmiechem skacze po plecach leżącego mężczyzny, być może ojca. Filmik obejrzało blisko 18 milionów ludzi.

Widok Wielkiego Dziecka budzi silny dysonans poznawczy. Nie chodzi tylko o to, że jego rozmiary naprawdę zaskakują. Bardziej o to, że jego ruchy nie są dziecięco nieporadne. W zasadzie wygląda i zachowuje się jak „dorosły ubrany w ciało niemowlaka”.

Niemowlak gwiazdą Internetu

Mama Wielkiego Dziecka zapewnia, że nie jest ono ani olbrzymim niemowlakiem ani małym dorosłym, tylko „zdrowym trzylatkiem o imieniu Gav”, co mało kogo usatysfakcjonowało. Bo dlaczego wygląda jak niemowlak i ciągle nosi pieluchę?

Cóż, na filmie widać, jak świetnie się bawi, podskakując na plecach leżącego mężczyzny. Jednak w tym nagraniu jest coś niepokojącego. Zobaczcie sami, ale uprzedzamy, że tego widoku nie da się zapomnieć…

 

Źródła: www.thecut.com, twitter.com
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij