×

Ciało 52-letniego mężczyzny wyłowiono z Wisły. To radny PiS!

Nie żyje Tomasz Jędrzejczak. Ciało 52-letniego radnego PiS policja wyłowiła z Wisły w Porcie Czerniakowskim. Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, w rozmowie z Fakt.pl powiedział: „Wstępne ustalenia poczynione w toku tego postępowania nie wskazują na udział osób trzecich. Samo zdarzenie zostało zarejestrowane na monitoringu”.

Nie żyje Tomasz Jędrzejczak

Tragedia wydarzyła się w piątek, gdy radny razem z żoną wracał z koncertu na Torwarze. Nieoficjalne informacje, które pojawiły się na stronie Fakt.pl mówią o tym, że Tomasz Jędrzejczak nagle przeszedł na drugą stronę, ponieważ chciał załatwić potrzebę fizjologiczną. Żona na niego nie czekała, tylko poszła do domu. Najprawdopodobniej liczyła się z tym, że mąż zaraz do niej dołączy. Tak się nie stało.

Zaginięcie męża

Gdy Tomasz Jędrzejczak nie wrócił do domu, zmartwiona żona dzień później zgłosiła jego zaginięcie na policję. Niestety jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze dokonali przerażającego odkrycia. Ciało mężczyzny wyłowiono z rzeki. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie w rozmowie z Fakt.pl mówi:

Wstępne ustalenia poczynione w toku tego postępowania nie wskazują na udział osób trzecich. Samo zdarzenie zostało zarejestrowane na monitoringu, który został przeanalizowany. W oparciu o ten monitoring oraz inne ustalenia, nic nie wskazuje, by w zdarzeniu brały udział osoby trzecie. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia będą w toku postępowania wyjaśniane

Pożegnanie kolegi z partii

W niedzielę na swoim koncie na Facebooku o tragicznej śmierci radnego napisał jego kolega, poseł Marek Matuszewski z PiS. Panowie wspierali się w działaniach.

W dniu wczorajszym odszedł do Pana Boga serdeczny kolega, druh, dobry człowiek, Radny Rady Powiatu Zgierskiego Tomek Jędrzejczak. Będzie nam bardzo brakowało jego pracowitości, uczynności, serdecznego uśmiechu. Spoczywaj w Pokoju Kolego

Tomasz Jędrzejczak

Radny działał w Radzie Powiatu Zgierskiego, gdzie zasiadał już czwartą kadencję. Był doświadczonym politykiem. W ostatniej kadencji sprawował funkcję Przewodniczącego Komisji Statutowo-Prawnej. Urodził się w Głownie. W dniu tragicznej śmierci miał 52 lata.

Wyrazy współczucia dla najbliższych pana Tomasza

Źródła: www.facebook.com, wiadomosci.radiozet.pl, www.fakt.pl
Fotografie: www.facebook.com

Może Cię zainteresować

zamknij